-
[B5 AFB] Demontaż i montaż pompy wtryskowej w 2.5 TDI V6 AFB
Witajcie.Przy wymianie pompy wtryskowej jestem zmuszony do zdjecia pasa i czy sie bez tego obejdzie??????? [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
-
[B5 AFB] Trudny rozruch na ciepłym silniku
po odpieciu wtyczki od czujnika temperatury na goracym silniku nic sie nie zmienia.DAlej ciezko pali na max rozgrzanym silniku.jutro poleje jeszcze woda
-
[B5 AFB] Trudny rozruch na ciepłym silniku
Witam.Mam problem z moim traktorem.Na zimnym silniku pali na strzała,natomiast czym bardziej cieply tym gorzej.Przy 90 stopniach to nawet do 10 sekund.Wyskakuje co jakis czas błąd nastawnika objetosciowego 01268.Pompa wtryskowa została ustawiona Vagiem ustawienia 04->grupa000->w drugim polu na goracym silniku jest wartosc 62. Zastanawiam sie czy przyspieszyc jej wtrysk na 70-73?a moze da sie wyczyscic ten nastawnik tak jak w 1.9,a moze jest juz to znak konca zywota pompy.POMOCY!!![br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:21_________________________________________________aha co do mocy to wszystko Ok.Ciagnie rowno [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:22_________________________________________________auto jest po chipie ABT
-
[B5 AFB] 2.5 TDI po tuningu ABT
napiszcie koledzy ile może mieć koni silnik 2.5 tdi afb fabrycznie 150KM w ktorym został wsadzony chip przez firme ABT??????????czy bedzie to 180 czy sa rozne opcje???
-
[B5 AFB] System ASR nie działa
ok sprawdzimy.Dziękówa
-
[B5 AFB] System ASR nie działa
Witam.Kupiłem audice jakis czas temu i od poczatku nie działa ASR.Koła boksują,kontrolka w ogóle nie świeci(ani po zapaleniu auta ani po wcisnieciu przycisku.Podłączałem pod Vag-a i wyskoczyły dwa błędy; 18259 i 00553.Jak ktos sie zna to niech mnie oświeci.Pzdro
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
MaNiAk30
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta