Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

MaNiAk30

Pasjonat - Nowicjusz
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez MaNiAk30

  1. Witajcie.Przy wymianie pompy wtryskowej jestem zmuszony do zdjecia pasa i czy sie bez tego obejdzie??????? [mod]Gdzie jest prefix!!!! - poprawiłem (kolejne wylądują w koszu)[/mod]
  2. po odpieciu wtyczki od czujnika temperatury na goracym silniku nic sie nie zmienia.DAlej ciezko pali na max rozgrzanym silniku.jutro poleje jeszcze woda
  3. Witam.Mam problem z moim traktorem.Na zimnym silniku pali na strzała,natomiast czym bardziej cieply tym gorzej.Przy 90 stopniach to nawet do 10 sekund.Wyskakuje co jakis czas błąd nastawnika objetosciowego 01268.Pompa wtryskowa została ustawiona Vagiem ustawienia 04->grupa000->w drugim polu na goracym silniku jest wartosc 62. Zastanawiam sie czy przyspieszyc jej wtrysk na 70-73?a moze da sie wyczyscic ten nastawnik tak jak w 1.9,a moze jest juz to znak konca zywota pompy.POMOCY!!![br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:21_________________________________________________aha co do mocy to wszystko Ok.Ciagnie rowno [br]Dopisany: 23 Kwiecień 2011, 16:22_________________________________________________auto jest po chipie ABT
  4. napiszcie koledzy ile może mieć koni silnik 2.5 tdi afb fabrycznie 150KM w ktorym został wsadzony chip przez firme ABT??????????czy bedzie to 180 czy sa rozne opcje???
  5. ok sprawdzimy.Dziękówa
  6. Witam.Kupiłem audice jakis czas temu i od poczatku nie działa ASR.Koła boksują,kontrolka w ogóle nie świeci(ani po zapaleniu auta ani po wcisnieciu przycisku.Podłączałem pod Vag-a i wyskoczyły dwa błędy; 18259 i 00553.Jak ktos sie zna to niech mnie oświeci.Pzdro

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.