Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

jest mozliwy zakup uchwytu na kubek zamiast tej kieszeni w konsoli ktora jest poprostu dziura po otwarciu ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też ostatnio sie o to pytałem bo mnie wpienia ten pseudo schowek ale sie dowiedziałem że żeby tam w to miejsce włożyć uchwyt na kubek trzeba rzeźbić :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to miałem u siebie w standardzie i jak wymieniałem uchwyt to większych problemów nie było, musielibyście sprawdzić czy są tam uchwyty żeby to tam zamontować, a Wy co tam macie w tym miejscu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja tam mam schowek że ledwo niewielki telefon sie tam miesci jak się zamknie te drzwiczki.

uchwyt na kubek mam koło recznego ale to porazka straszna bo nic tam sie trzymac nie chce :disgust:

Tez myslałem np kupic od polifta uchwyt w konsolę ale to grube rezanie żeby to z głowa wsadzić i żeby nie wyglądało jak w starym polonezie :angry:

Dlatego jak tam patrze to chyba najsensowniejszym było by zmienić konsole na polift ale wtedy juz grube zmiany i nie tanio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie :P a ja jeszcze nie mam klimy to znajdz konsole :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to miałbys dodatkowy problem :gwizdanie:

Szkoda mi kasy na taki uchwyt żeby po nieudanych modach wyrzucić, jakbym miał taki po taniości to spróbowałbym go tam wkomponowac :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm... to chyba nie widziałem takiej konfiguracji jak Ty masz bo jakoś tego nie mogę sobie wyobrazić :mysli:

ogólnie ja mam cały tunel do sprzedania z uchwytem na kubki za śmieszne pieniądze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koszt ? i fotki na pw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale do tego tunelu pewnie trzeba by dokupic klimatronik poliftowy i resztę? Ile cenisz ten tunel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przepraszam ale źle zrozumiałem w ogóle autora tego posta bo Wy mówicie o schowku w konsoli a ja o uchwycie w tunelu hehe

czyli tak jeśli chodzi o uchwyt na kubek w konsoli to Tomek zgadza się trzeba rezać bo to wiąże się z wymianą konsoli bo w ori miejsce w przedlifcie nie zamontujesz uchwytu na kubek z polifta

ja mam na sprzedaż tunel przedliftowy z uchwytem na kubki, leży mi w piwnicy bo ja wymieniałem na tunel z podłokietnikiem

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=201815.msg2382232#msg2382232

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ja wziol bym tylko ocb z tymi spreznkami ? ;] i moze wiecej fotek ? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to faktycznie sie źle zrozumieliśmy. :hi:

Mi własnie chodziło o wstawienie poliftowego uchwytu na kubek w kosole zamiast tego schowka :wink4:

A orientujesz sie czy tam jest problem tylko z tym że jest szerszy otwór w konsoli czy mocowania do przykręcenia tez sa inne? Bo jesli tylko chodzi o otwór w kosoli to nie wielki problem bo idzie to wyrzeźbic a i tak myślałem o oklejaniu dekorów i tego drewna na konsoli u siebie folią carbon więc by i tak to zamaskowało :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastaldo podejrzewam ze dalo by sie tylko trzeba sprawdzic czy przypadkiem nie bedzie trzeba tez poszerzc konsoli ( wyrezac) co moze byc niedobrym pomyslem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się wydaje, że nie będzie to ładnie wyglądało (komponowało się) z pozostałymi przyciskami obok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pastaldo podejrzewam ze dalo by sie tylko trzeba sprawdzic czy przypadkiem nie bedzie trzeba tez poszerzc konsoli ( wyrezac) co moze byc niedobrym pomyslem :D

No własnie nie wiem jak się ma wymiar tego pseudo schowka do wymiaru uchwytu i jakie jedno i drugie ma uchyty do montarzu. :disgust:

coś mi się wydaje, że nie będzie to ładnie wyglądało (komponowało się) z pozostałymi przyciskami obok

możesz mieć rację. Musiałbym dostać jedno i drugie do ręki, i poprzymierzać wtedy można by coś więcej powiedzieć czy możliwa jest taka przeróbka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zmien tez se przyciski sa gdzies w dziale sprzedam :) komplet chyba nawet z tym uchwytem :)[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 10:18_________________________________________________btw. pablo dasz wiecej fotek tego tunelu ? jestem zainsteresowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj po pracy Ci zrobię dokładne zdjęcia wymontowanego tunelu

a jeśli chodzi o ten mod to ja osobiście jakbym chciał, żeby to wyglądało ori czyli wymieniłbym całą konsolę ale tak jak pisaliście wiąże się to z wymianą klimatronika itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...