Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Uchwyt na kubek - przedlift


SkOs

Rekomendowane odpowiedzi

Żeby wkomponowac te poliftowe przyciski to już by była chyba lekka przesada :naughty: Lepiej wtedy było by włożyc całą konsolę z polifta :gwizdanie:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 10:23_________________________________________________dla chcącego nic trudnego http://www.audi80.pl/b4-avant-1z-uchwyt-na-kubek-rezanko-vt11679.htm tak wyszło gościowi w audi 80 :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ale paskudnie wyglada ten uchwyt :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LOL ale paskudnie wyglada ten uchwyt :D

bo gość to zrobił chyba po najmniejszej lini oporu :gwizdanie:

Ale mysle że dało by sie u nas to wykombinowac. Ciekawe tylko gdzie gość z tego watku kupił taki uchwyt za 30zł. Na allegro patrzyłem to poniżej 50zł niema nic a i te najtańsze złochane strasznie :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no jak widać wszystko jest do wykonania ale nie zrobił bym tego u siebie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm do odwaznych swiat nalezy =] :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpadłem na kolejny szalony pomysł odnośnie tego kubka :przebiegly:

Tylko trzeba by obejrzeć czy coś takiego jest możliwe.

Wpadowac taki uchwyt w to miejsce jakoś w miare idealnie i wymienić front uchwytu na kubek na ten od schowka :chytry: Wtedy została by oryginalna stylistyka pod która kryłby się tajemniczy bardzo przydatny gadżet :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to trzeba najpierw znalezc uchwyt od jakiegos samochodu co by na wymiar pasowal :D good idea !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo to widzę bo ten front w poliftowym uchwycie jest niski a w przedlifcie klapka od schowka wyższa :tongue4:

ja jeśli nie zmieniałbym konsoli to odpuściłbym takie przeróbki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze potrzebowałbym takiego uchwytu żeby zobaczyc jak to wygląda na zywo bo na razie teoretyzuje.

nie bardzo to widzę bo ten front w poliftowym uchwycie jest niski a w przedlifcie klapka od schowka wyższa :tongue4:

ja jeśli nie zmieniałbym konsoli to odpuściłbym takie przeróbki

w czym przeszkadza że wyższy ten front schowka? Własnie o to chodzi żeby taki był i zakrył całe oryginalne miejsce po schowku.

A widziałbym to tak by zdjąc ten oryginalny front z uchytu na kubek i tam przykleić lub jakoś inaczej przymocowac front od schowka. Tylko czy da sie to zrobić tak żeby to wygladało estetycznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko ... Jak zdemontować uchwyt na kubek w B5 polift ?:)

dojstrzegłem, że ma zatrzaski od góry coś jeszcze go trzyma ? jak go podważyć lub co zdemontować by wyszedł ?:)

Pozdro

Rafex

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanko ... Jak zdemontować uchwyt na kubek w B5 polift ?:)

dojstrzegłem, że ma zatrzaski od góry coś jeszcze go trzyma ? jak go podważyć lub co zdemontować by wyszedł ?:)

Pozdro

Rafex

zdejmujesz te dwa zatrzaski i wysuwasz uchwyt

albo zróbcie tak otwiersz ten schowek a w środku jest uchwyt na kubki naciskasz i wychodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...