Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Lampki drzwi i oswietlenie nog. Problem.


lolek3003

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

posiadam w swojej audi czerwone lampki w drzwiach i biale nad nogami kierowcy i pasazera. Problem w tym ze nie swieca. Z poczatku myslalem ze najprawdopodobniej nie sa podlaczone ale

dzisiaj rozebralem boczek drzwi oraz oslone nad nogami w ktorej znajduje sie biala lampka i okazuje sie ze wiazki sa normlanie podpiete i (gdzies tam) poprowadzone. Chcialbym sie dowiedziec gdzie szukac

przyczyny zanim wybiore sie do elektryka bo byc moze to cos banalnego. Czy sprawdzic jakas kostke jesli tak to gdzie i jaka. Z gory przepraszam za zasmiecanie ale jak juz cos takiego jest to fajnie by bylo gdyby dzialalo:) Licze na jakies pomysly i pomoc.

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za podpowiedz i pomoc. jutro rano zaczne dzialac i sprawdzac wszystkie przewody.

w razie problemow bd dalej pisal.

pzdr[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 21:15_________________________________________________norbuja szukalem dzisiaj tego miejsca co wskazywali w poscie ktory mi wyslales. wszystko ok. kabelki ladnie sie stykaja. mowisz ze jeszcze moga byc mikrostyki. ale czy przypadkiem gdyby byly one padniete to nie bylo by tak ze nie dzialaloby zadne z podswietlen wnetrza? u mnie dziala przod i tyl wraz z tylnymi slupkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie jest to dziwne,wiem.

Ale u mnie były uszkodzone właśnie mikrostyki i tak jak u Ciebie,góra się świeciła.

Po rozebraniu i wyczyszczeniu nieraz swieci dół,nieraz nie,ale góra zawsze po otwarciu drzwi.

Zobacz jeszcze kable,te w osłonie gumowej,między drzwiami a słupkiem,może są poprzerywane.

A może najprostsza przyczyna,może to trochę głupia podpowiedź,ale........sprawdź żarówki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaroweczka kazda z kolei dzisiaj zostala sprawdzona. Wszystkie swieca. Ok. Wezme sie za mikrostyki. Tylko prosilbym Cie zebym napisal jeszcze gdzie one sie konkretnie znajduja. W zamku rozumiem ale mam caly zamek wykrecic? Czy moze wystarczy ze zdejme sam boczek drzwi?

Dzieki Ci wielkie za poswiecenie odrobiny czasu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...