Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Moje pierwsze Audi A4


DuZy

Rekomendowane odpowiedzi

Oto mój nowy świeży nabytek. Jest to moja pierwsza A4 ale mam nadzieję że dobrze trafiłem i będzie dobrze służyła :dance:

Wcześniej miałem Golfa III więc narazie jestem bardzo miło zaskoczony zamianą :>

Silniczek 1.9 TDI (poprzedni właściciel mówił że ma chipa na 110 KM - jak sprawdzę na hamowni to będę wiedział na pewno)

Wyposażenie niestety bez klimy i raczej standard (elektryczne szyby, lusterka i szyber, roleta z tyłu i przyciemnione szybki boczne tylne no i felga 16") ale za to ładne wykończenie środka (wg mnie) :>

Fotki narazie zrobione z aukcji ale pogodę mamy taką że nie da się fajnych zrobić więc narazie jest to co jest.

http://duzya4.fotosik.pl/albumy/303900.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie jest zla ale .... te szyby wygladaja conajmniej dziwnie

dociemnij tez tylna oraz przednie boczne najlepiej

(albo zrob cale ofoliowanie od nowa bo ta folia lekko fioletem bije :/ )

lampki oraz kierunki boczne do wymiany - oczywiscie jak bedzie zbedna gotowka ( maly koszt a duzy efekt )

ta galka zmiany biegow oraz radio tez troche straszą

ps. wyglada na to ze lewa lampe tylna masz przyciemniona a prawa nie ?

no i to tyle

a pozatym fajna a4

i witamy na forum :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia faktycznie jest w odcieniu ciemnego fioletu/granatu. Pójdzie chyba do zerwania bo mi też nie do końca się podoba ... Jak już się trochę otrząsnę z początkowych wydatków to może przyciemnie wszystkie szyby ale w jednakowym odcieniu.

Co do kierunków to pójdą na pierwszy odstrzal ;)

Jak pisałem foty starsze więc radio też stare ... teraz jest już Pioneer ... gra i prezentuje się o wiele lepiej :) Gałka też do wymiany ale jeszcze nie mam pomysłu ... aha i jeszcze bym kierownicę skórą owinął bo taka dwukolorowa to tak średnio wygląda ;)

Co do lamp tez miałem takie wrażenie po fotkach ale w rzeczywistości są jednakowe ... chyba zmienne oświetlenie przy robieniu fotek.

W tym tygodniu chcę podjechać i podłączyć pod kompa zobaczyć czy nie ma jakiś błędów ... później rozrząd płyny i paski no i czas przerejestrować a następnie trochę wizualnie nad Audi popracujemy (kierunki, szyby, lampy) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no piekna :a4fan: tylko te przyciemnienie :thumbdown: i ta galka zmiany biegow do wymiany proponuje jakeis fajne lampki z przodu i z tylu :thumbup: ogolnie spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

galke polecam taka:

http://www.galki.pl/image4/kszta005.jpg <-- mam u siebie i naprawde jest miodna

podswietlana skorzana koszt na allegro 89zl z dowolnym napisem

ja mam napis "Audi A4" i cos w tym stylu polecam

http://www.galki.pl/image4/galery001.jpg <-- tutaj masz pokazane jak swieci

powodzenia w modach

i gromadz szybko gotowke na mody do Audiczki bo warto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wszystko byloby ok tylko te szyby :confused4: zrob cos z nimi, no i galeczka do wymiany, jakies ladne lampy przod i tyl, felga i bedzie super, oczywiscie wszystko pomalutku... ogolnie fajna :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...