Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Kontrolka BREAK i kilka innych


Pawcio A4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam kolegów! Zaznaczam na początku iż wszystkich identycznych objawów jak u mnie u kolegów z forum nie znalazłem. Mój problem mianowicie jest taki : Odpalam samochód na zimnym silniku ruszam gwałtownie do przodu kola zaczynają buksować (na śniegu) miga kilkakrotnie kontrolka ESP a po chwili na desce rozdzielczej zapala się wielki napis BREAK, kontrolka ABS, ESP, a wraz z nimi jeszcze kilka kontrolek, od tego momentu w aucie znika ABS, Nie ma kontroli trakcji. Na ciepłym silniku zapala mi się to rzadziej, np. kiedy samoistnie chce wprowadzić auto w poślizg, po kilku gwałtownych ruchach kierownicą od prawej do lewej kontrola reaguje zaś później wyswietla mi te wszystkie kontrolki. Kiedy zgaszę auto powraca wszystko do normy. Zaznaczę iż po zapaleniu się błędu break światła stop działają. Akumulator mam raczej dobry choć ręki nie dam uciać. To auto mam od niedawna więc nie wiem co ktoś przy nim kręcił, dodam także że skrzynia jest multitronic. Chłopaki mam nadzieję że pomożecie bo nie da im się normalnie jeździć, w razie czego mogę wstawić film z tym owo przypadkiem. Pozdrawiam i czekam na pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...