Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Regeneracja napinacza paska wieloklinu.


michal63

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w Temacie zajme sie regeneracja napinacza.

potrzebne rzeczy to:

Tokarka - Ewentualnie znajomy Tokarz

3 łozyska 6202

na samym poczatku musimy zebrac gurna warstwe napinacza punkt.nr.1 (te 3 wasy) zeby nasadzic na nia tulejke metalowa(oczywiscie na cieplo ze jak ostygnie to sie zacisnie na Aluminium) jednoczesnie wzmocni scianke gdzie beda pracowac łozyska, potem dopiero mozemy toczyc w srodku na wymiar łozyska aby bardzo ciasno wchodziły do srodka,Tulejka metalowa ktora umocnimy gorna warstwe napinacza nie moze wystawac wyzej niz te "Wąsy" strzałka nr 4. bo nie naciagniemy napinacza.od strony czola musimy tokarka zebrac szerzej na podkladke punkt.nr.5 aby nam sie napinacz nie zsuna ze sforznia..,(ok 3 milimetrow),potem przedłuzyc ten ogranicznik w gornej podkladce i wyzlobic rowek punkt.nr6 aby ten ogranicznik w nim pracowal.

30606033.th.jpg

dsc01333n.th.jpg

dsc01329b.th.jpg

dsc01330hq.th.jpg

Ostatnia rzecza jaka trzeba zrobic to do konca dotoczyc sforzen bo nam bedzie zapierało łozysko i nie nałozymy gornej czesci napinacza punkt.nr.7 łozysko idealnie pasuje i wchodzi na ten o to sforzen.

33612433.th.jpg

Skrecamy wszystko do kupy odpalamy i Cicho nic nie zgrzyta nic nie piszczy zrobilem juz 30tys i dalej cichooo łozyska kupujemmy leprze gatunkowo,polskie dałem tylko dla przykladu bo widać ładnie numerecje. u siebie mam załozone Stihla.

Wątek załozyłem dopiero teraz bo wolalem przetestować moja prace. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...