Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Subwoofer Alpine SWS 1222D - jaki wzmacniacz?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam.

czy moglbym prosic o rade jaki wzmacniacz moge podlaczyc do subwoofera Alpine Alpine SWS 1222D?

Posiadam wzmacniacz Alpine V-Pover MRP-F240 40 watts RMS x 4, czy da rade?

wiem,ze subwoofer posiada 300 RMS.

jaki wzmacniacz bylby najlepszy,chodzi mi o parametry.

dzieki.

jar_as27

Opublikowano

Witam jeżeli chciałbyś wykorzystać głośniczek w pełni to musisz mieć te 300 rms, wtedy będzie pod pełna kontrolą :). Jeśli chodzi o ten twój wzmak to jest za słaby przynajmniej 150 RMS aby ten głośniczek w miarę kontrolować. Pamiętaj że nie zawsze głośnik ma przstery(charczy) jak za mocno mu dasz, czasem to wręcz przeciwnie wzmak jest za słaby i go nie kontroluje pzdr

Opublikowano

alpine ma fajne piece z lini "v" oraz w cenie 300-400 zl mozesz nabyc również piec tej firmy t505 ma 300 w rms i duze mozliwosci ustawien filtrow

Opublikowano
  • Autor

super.

dzieki wielkie.

zaczynam licytowac t505. MRP-F240 sprzedam,przyznaje,troche pospieszylem sie z kupnem.tym bardziej ze trafila mi sie okazja kupna subwoofera 1222D.

jeszcze jedno.

oto co planuje zrobic: mam radyjko CLARION DXZ838RMP, glosniki 16x9 sony xplod xs-F6925 60wat,wlozylem je w tylna polke (nameczylem sie co niemiara,zeby powiekszyc otwory-udalo sie,pasuja idealnie), moj wspomniany wczesniej alpine sobwoofer sws 1222d.

i prosba o to w jaki sposob mam to podlaczyc do wzmacniacza T505? czy te glosniki moge podpiac bezposrenio do radia?

rozumiem,ze trzeba zmostkowac oba kanaly do subwoofera?

pozdrawiam

jar_as27[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 08:45 _________________________________________________jeszcze jedno.

planowalem na poczatku podlaczyc glosniki z tylnej polki w 2 kanaly wzmacniacza (rmp-f240)

a pozostale 2 zmostkowac do SWS 1222D. pociagnal by to?

dzieki wielkie.

jar_as27

Opublikowano

na suba zostaw 505 zepnij to w mostek. a tyl hmm .. moje zdanie na temat jest niezmienione.. Zrob dobry przód :) bardziej bedziesz zadowlony

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.