Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1Z] Subwoofer Alpine SWS 1222D - jaki wzmacniacz?


jar_as27

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

czy moglbym prosic o rade jaki wzmacniacz moge podlaczyc do subwoofera Alpine Alpine SWS 1222D?

Posiadam wzmacniacz Alpine V-Pover MRP-F240 40 watts RMS x 4, czy da rade?

wiem,ze subwoofer posiada 300 RMS.

jaki wzmacniacz bylby najlepszy,chodzi mi o parametry.

dzieki.

jar_as27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jeżeli chciałbyś wykorzystać głośniczek w pełni to musisz mieć te 300 rms, wtedy będzie pod pełna kontrolą :). Jeśli chodzi o ten twój wzmak to jest za słaby przynajmniej 150 RMS aby ten głośniczek w miarę kontrolować. Pamiętaj że nie zawsze głośnik ma przstery(charczy) jak za mocno mu dasz, czasem to wręcz przeciwnie wzmak jest za słaby i go nie kontroluje pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

alpine ma fajne piece z lini "v" oraz w cenie 300-400 zl mozesz nabyc również piec tej firmy t505 ma 300 w rms i duze mozliwosci ustawien filtrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super.

dzieki wielkie.

zaczynam licytowac t505. MRP-F240 sprzedam,przyznaje,troche pospieszylem sie z kupnem.tym bardziej ze trafila mi sie okazja kupna subwoofera 1222D.

jeszcze jedno.

oto co planuje zrobic: mam radyjko CLARION DXZ838RMP, glosniki 16x9 sony xplod xs-F6925 60wat,wlozylem je w tylna polke (nameczylem sie co niemiara,zeby powiekszyc otwory-udalo sie,pasuja idealnie), moj wspomniany wczesniej alpine sobwoofer sws 1222d.

i prosba o to w jaki sposob mam to podlaczyc do wzmacniacza T505? czy te glosniki moge podpiac bezposrenio do radia?

rozumiem,ze trzeba zmostkowac oba kanaly do subwoofera?

pozdrawiam

jar_as27[br]Dopisany: 08 Listopad 2007, 08:45 _________________________________________________jeszcze jedno.

planowalem na poczatku podlaczyc glosniki z tylnej polki w 2 kanaly wzmacniacza (rmp-f240)

a pozostale 2 zmostkowac do SWS 1222D. pociagnal by to?

dzieki wielkie.

jar_as27

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na suba zostaw 505 zepnij to w mostek. a tyl hmm .. moje zdanie na temat jest niezmienione.. Zrob dobry przód :) bardziej bedziesz zadowlony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...