Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Nie działa nadmuch na nogi


aribike

Rekomendowane odpowiedzi

Coś jest nie tak z prawym pokrętłem od nadmuchu. Na szyby działa, na kabinę działa, a na nogi niestety nie działa i również leci na szybę. Ciężko to zrobić ? Jakie mogą być przyczyny ? I tak nawiasem jeszcze, dmuchanie na szybę przednią jest nierównomierne, na prawą stronę dmucha mocniej na lewą słabiej, da się coś z tym zrobić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po czym poznajesz ze na prawa strone wieje bardziej ?[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 01:49_________________________________________________chodzilo mi o to ze jesli po szybkosci odparowywania przedniej szyby, to moga byc inne tego powody, tzn filtr kabinowy no i druga sprawa ze ty jako kierowca siedzisz z lewej a wiadomo snieg na butach itd to z lewej strony zostaje wniesione wiecej wilgoci i bardziej tam zaparowuje. A co do tego dlaczego nie wieje na nogi to niemoge ci pomoc ( sam mam podobny problem)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, nie no po prostu wieje mocniej na prawo niż na lewo, nawet jak się rękę przyłoży to czuć mocniejszy nawiew na prawo. Filtr kabinowy wymieniłem, jest poprawa bo wieje mocniej ogólnie, ale na przednią szybę na prawo wieje mocniej i szyba np. szybciej odparowuje czy odmarza od strony pasażera a nie od mojej, niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...