Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Warto kupić te Sprężyny?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To jak myślisz kupić je na początek?

Opublikowano

Teraz zauważyłem że to z mojego miasta :decayed: No powiem Ci że jeździło się na nich dosyć komfortowo. Dla mnie za miękko ale jeśli do seryjnych amorków to na początek mogą być :wink4:

Opublikowano

Na pewno z Passata nie pasują. A ludzie piszą różne dziwne rzeczy :decayed:

na pewno pasują i są identyczne :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ja już sam nie wiem co mam myśleć.

Opublikowano

Na pewno z Passata nie pasują. A ludzie piszą różne dziwne rzeczy :decayed:

na pewno pasują i są identyczne :gwizdanie:

Jesteś pewny że pasują :?:

http://allegro.pl/weitec-sprezyny-obnizajace-passat-b5-i1403463009.html#gallery - Passat

http://allegro.pl/eibach-sprezyny-audi-a4-b5-passat-b5-komplet-i1372318303.html A4

:co:

Opublikowano

http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-30-30-h-r-czerwone-i1402514631.html

To co brać te są w prawdzie do avanta ale kolega Bulczas pisał że na takich jeździł w sedanie więc jak myślicie brać je czy nie?

Za tą cenę na pewno warto :wink4:
Opublikowano

Na pewno z Passata nie pasują. A ludzie piszą różne dziwne rzeczy :decayed:

na pewno pasują i są identyczne :gwizdanie:

Jesteś pewny że pasują :?:

http://allegro.pl/weitec-sprezyny-obnizajace-passat-b5-i1403463009.html#gallery - Passat

http://allegro.pl/eibach-sprezyny-audi-a4-b5-passat-b5-komplet-i1372318303.html A4

:co:

1 aukcja jest do sedana, 2 do avanta :wink4:[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 07:57_________________________________________________

http://allegro.pl/sprezyny-obnizajace-30-30-h-r-czerwone-i1402514631.html

To co brać te są w prawdzie do avanta ale kolega Bulczas pisał że na takich jeździł w sedanie więc jak myślicie brać je czy nie?

ja uważam że nawet jak podejdą to d*pa bedzie stała wyżej niż powinna, sprężyna ma inne parametry, jest przeznaczona do avanta i przede wszystkim inny jest nacisk osi na tył i avant ma inny rozkład mas

Opublikowano
  • Autor

Bylem u mechanika wczoraj, poinformowal mnie ze moje 2 przednie amortyzatory sa juz na wykończeniu. Tak myślę zęby kupić ten gwint i miec spokój na parę lat z tym zawieszeniem przynajmniej.

Opublikowano

Bylem u mechanika wczoraj, poinformowal mnie ze moje 2 przednie amortyzatory sa juz na wykończeniu. Tak myślę zęby kupić ten gwint i miec spokój na parę lat z tym zawieszeniem przynajmniej.

ja tak zrobiłem - amorki mi sie wykończyły i kupiłem kompletny gwint

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.