Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] wtrysk sterujący 2.5 V6 numery czy E podejdzie zamiast B???


kudalty66

Rekomendowane odpowiedzi

witam

potrzebuje odpowiedz na pytanie czy do AKNa podejdzie wtrysk z oznaczeniem E, powinien być 059 130 202 B, udało mi sie w dobrych pieniązkach znależć uzywkę, ale z końcóką E, niby od passata,

czym one sie różnią, czy podejdzie???

dzieki za odpowiedzi[br]Dopisany: 10 Styczeń 2011, 11:01_________________________________________________naprawdę nikt nie wie od czego jest ten E????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten z końcówką E jest od silnika AKE 180 kM i bezpośrednio nie podejdzie do AKN, musiałbyś wymienić końcówkę wtrysku.

no dobrze wiem że od AKE, w katalogach sprawdziłem cisnienie nominalne i maja tak samo, wiec czym dokładnie sie różnią???

Ekologia???? AKe ma kata zaraz za turbo, AKn pod podłogą,

moce tych silników też te same bo AKn i ake po chipie maja max +/- 190 kucy, tyle ze w A6 jest FMIC???

narazie auto stoi, bede rozbierał jak bede pewny.[br]Dopisany: 15 Styczeń 2011, 17:37_________________________________________________witajcie, wciaż auto stoi, nadal nie uzyskałem informacjii czym te wtryski się róznią, może jednak ma ktoś info,

pozdro[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 19:25_________________________________________________witam ponownie,.

nikt nic nie wie, na temat róznicy w tych wtryskach, jężdżę juz jakiś czas na tym E, niestety troche przykopca i korekcje na Vagu są duże w stosunku do niego, może ktos podpowie???[br]Dopisany: 20 Październik 2011, 09:30_________________________________________________ponownie odgrzewam,

dorwałem B na wymianę z tym E, niestety jak sie zagrzał to padł, wiec auto znów stoi,.

szukam i szukam na alledrogo, i zastanawia mnie dlaczego niektóre AFB miały ten wtrysk z E, czym rózni sie AKN od AFB???

tu jest fajny opis:

http://autopartmaster.com/en/?action=catalog_show&cat=audi&t_id=72655&added_=AUDI%20Audi%20A8%202001%20%C4%E2%E8%E3%E0%F2%E5%EB%FC,%20%D1%F6%E5%EF%EB%E5%ED%E8%E5

a co z wtryskami bez literki,.

panowie pomóżcie w wyjaśnianiu, dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja miałem w dwóch silnikach 2.5 tdi afb 150 KM wtrysk z końcówką E

dzieki za wypowiedź, adekwatnie do tego czym więc różni się silnikb badź pompa od AFB/akn/ake180ps

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...