Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] montaz glosnikow w tylnych dzwiach-tapicerka bez maskownicy


kred

Rekomendowane odpowiedzi

chce zamontowac glosniki w tylnych dzwiach. niestety nie mam w orginalnych tapicerkach otworow. nie wiem czy podejde z glosnikami i czy dopasyje maskownice do glosnikow czy trzeba bedzie zakupic org tapicere z maskownicami.?? jesli ktos przerabial temat prosze o porade jakie glosniki jakie maskownice itp.

i oczywiscie pytanie czy da sie to przerobic zakladajac maskownice.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da zrobić, ale jeśli nie masz miejsc na głośniki to będzie je wycinał i wstawiał maskownice??

Pomyśl jak to będzie wyglądać, jak już chcesz się bawić w takie coś to zakup boczki drzwiowe z miejscem na głośniki.

A dlaczego chcesz głośniki w tylnie drzwi?? Nie lepiej zrobić dobry zestaw z przodu, jakieś woofery i gwizdki w drzwi.

A do bagażnika jakaś subwoofer, jeśli go nie chcesz to kup porządne głośniki do przodu i będzie dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie ani to ani to. Lepiej zrobić dobry przód i sub w bagażniku. A jeśli go nie chcesz to bardzo dobry przód na zajebiaszczych głośnikach i pamiętaj o wygłuszeniu drzwi oraz dobrych przewodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze takie rozwiazanie jest najlepsze. przod i basik w bagazniku. mialem tak w poprzednim autku totalnie przerobionym. w tym chce wszystko bardziej stonowac i raczej woferka w kufrze nie bedzie. po glowie chodzi mi tylna polka jakies 2 woferki podciagniete pod piecyk. poleccie cos dobrego na polke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niom raczej tak, ale i tak trzeba będzie chyba dystans zrobić.

A to kilka pozycji, które ja bym sobie założył tylko ja bym to dał na przód, ale moje zdanie już znasz:

http://www.allegro.pl/item266676937_jbl_gto_6527_180w_super_pod_radio_bonus_od_ss_.html

http://www.allegro.pl/item264880650_hertz_ecx_165_nowe_gwarancja_krakow.html

http://www.allegro.pl/item264345668_alpine_sxe_1750_280_watt_custom_fit_f_vat_gwod_ss.html.

Ale nie radze kupować z allegro, chyba że znasz dany głośnik i wiesz jak on zagra. Najlepiej pójść sobie do sklepu ze sprzętem car audio i znaleźć takie jak cię interesują i odsłuchać je w szafie wystawowej. Wtedy jak już sie zdecydujesz na jakiś model możesz go znaleźć na allegro i zakupić.

Głośnik głośnikowi nie równy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko po co Ci te głośniki z tyłu, jak idziesz na koncert to stoisz tyłem do sceny??? zainwestuj w porządny przód i powinno byc ok :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...