Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ALT] Problem z elektryką


Gość ks28krk

Rekomendowane odpowiedzi

Witam problem jest nastepujacy mam audi a4 2,0 benzyna brała mi olej czyli zrobiłem remont silnika i po 2 dniach powstały nastepujace wady gdy odpalam auto na zimno silnik odala nie wyskakuja zadne błedy po około 3 minutach gdy właczam swiatła na postojowe nic sie nie dzieje lecz gdy właczam na mijania dodam ze przed remontem było ok i posiadam przetwornice zapala sie abs,trakcjia,i hamulec reczny na desce,gdy zgasze auto odpale po 3 minutach zostaje tylko komunikat trakcjia,gdy znowu zgasze i znowu odpale jest ok zadnyc błedów mechanik mówi ze styki na pompie robia tai problemy,dodatkowy bład jest wentylator chłodnicy przy 96 załancza sie gdy zgasze auto tez sie zatrzymuje ale po około 10 minutach włancza sie i chodzi do rozładowania akumulatora a jezeli włoze kuczyk i przekrece na zapłon staje wentylator i znowu po około 1 min załancza sie mechank mówi ze moduł na chłodnicy nawalił dziwne to dla mnie ze po remoncie 2 rzeczy wyszły od razu.Prosze o jakies wskazówki.Moje gg 6564422.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeżeli przed remontem było ok a teraz nagle są jaja jedz do gościa co Ci to robił i niech naprawia bo wcale bym się nie zdziwił jak by coś źle podłączył albo co gorsza podmienił części,a poza tym podepnij VAG'a i sprawdź błędy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...