Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHH] Problemy Z Temperaturą !!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Drodzy Klubowicze !!!

W mojej A4 ostatnio wymieniłem wisko i termostat bo temperatura jaka osiągało moje auto to było 75 c

Wisko wymienilem bo był Luz na łożysku !!! wymieniając te części myślałem że wszystko wróci do normy Teraz po wymianie tych części auto rozgrzewa sie do 90C ale trwa to bardzo długo , jeżeli jade miastem i stoje dużo w korkach to trwa to nawet do 40 min (20km) i wiecej auto jest w ruchu to szybciej nawet do 15 min (8km) wydaje mi sie ze coś i tak nie gra bo dziś wracając do domu udało mi sie zdobyć 90C i gdy podjechałem pod garaż iauto pracowało na biegu jałowym w oczekiwaniu az otworze garaż temperatura spadla do okolo 75-80C tak odczytalem ze wskaznika temperatry (na dworzu temperatura cos kolo 1C) teraz moje pytanie czy mialem tak wielkiego pecha ze kupiłem termostat z wadą i poprostu zle otwiera ? Czy moze wisko ? Po odpaleniu auta ono pracuje caly czas i moze ono tak chłodzi ! jak srawdzic wade tych częsci?

Mam 1.9tdi 90 koni 96 rok !!!

P.s. wiem ze sa podobne watki bo wiele czytalem ale żadnych konkretnych podpowiedzi nie było!

Pozdrawiam i proszę o wsparcie :audi:

Opublikowano

Jaki założyłeś termostat i dlaczego nie oryginalny ?

Opublikowano
  • Autor

:kwasny:no faktycznie nie orginalny ale żeby tak długo sie rozgrzewał ja myślalem ze te wisko nie powino tak szybko sie krecić !!! jak podłacze pod kampa pokaze ze zl termostat ??

Opublikowano

pisałem już o tym w wielu wątkach, prawdopodobnie czujnik temperatury cieczy chłodzacej. wymieni i wtedy zobaczysz, kosztuje w granicach 30zl

Opublikowano

pisałem już o tym w wielu wątkach, prawdopodobnie czujnik temperatury cieczy chłodzacej. wymieni i wtedy zobaczysz, kosztuje w granicach 30zl

Najpierw to niech podłączy VAGa i niech sprawdzi jaką on wskazuje temperaturę (007 w ENGINE i 003 w INSTRUMENTS).

Opublikowano
  • Autor

Podlacze sie pod vaga i sprawdze co nie dziala prawidłowo napewno dam znac jak temat opanuje !!! Dziekuje a podpowiedzi !!! pozdrawiam

Opublikowano

pisałem już o tym w wielu wątkach, prawdopodobnie czujnik temperatury cieczy chłodzacej. wymieni i wtedy zobaczysz, kosztuje w granicach 30zl

Wstawilem taki za 30 zl do mojego auta i pochodzil raptem 1,5 miesiaca. Potem znowu zaczal źle wskazywac temperature...

Takze tanie nie zawsze oznacza dobre.

Opublikowano

Voucher przepraszam że się czepiam ale bardzo bym Cię prosił o dokładniejszą wypowiedź która lepiej oświetli problem

Wstawilem taki za 30 zl do mojego auta i pochodzil raptem 1,5 miesiaca. Potem znowu zaczal źle wskazywac temperature...

Takze tanie nie zawsze oznacza dobre.

I co było potem? Tak Ci zostało czy może zmieniłeś na oryginalny i jest ok???

Bo jeśli nie to dalej nic z tego nie wiadomo!

Zgadzam się że tanie to drogie ale czy są podstawy żeby tak twierdzić w tym przypadku?

Bardzo proszę o odpowiedź na zadane pytania

Ps. U mnie identyczne objawy jak u autora postu, termostat wymieniony (na jakieś COŚ za 30 i kilka złotych).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.