Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Felicia 1,9 D 64 KM i 124 Nm - jak zwiększyć moc?


CORNEK

Rekomendowane odpowiedzi

A no tak mnie ciekawi czy są sprawdzone sposoby na podniesienie mocy w tej jednostce. Nie chodzi mi o jakieś kosmiczne zmiany typu swap na 1,9 TDI Ale wyprzedzanie tym bolidem właściwie nie istnieje, zmienić pasa na mieście też się nie da, trochę walkę o życie przypomina jazda takim pociskiem.

Nigdy nie miałem diesla więc niewiem czy np zimny dolot ze stożkiem coś by dał? albo sportowy dedykowany wydech Ultera (ulter ma teraz wyprzedaż i w śmiesznych pieniądzach sprzedaje końcówki i tłumiki nawet dedykowane).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokoj....chcesz tanio to wez i zapodaj calego AAZ (1.9TD) lekko na srubce podkrec chociaz i tak na serii sprzeglo w felci polegnie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy na śrubce? mój kumpel ma Golfa 3 GTD 1,9 TD 75 KM z 92r i Golfa 3 1,9 TD 75 KM z Intercoolerem z 93r, da się tam w nich jakąś śrubką zwiększyć moc? w którym ona jest miejscu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko się da :> Trzeba w pompę wsadzić coś takiego http://allegro.pl/boost-pin-boostpin-z-1-6td-do-1-9-td-10km-vag-bost-i1409411467.html W TD wszelkie tjuningi odbywają się manualnie :> Chipa żadnego tam się zrobić nie da. A co do twojej Felci to nic bym nie ruszał jedynie cieszył się spalaniem 5 ON czy innych frytek opałów na / na 100km :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to znaczy na śrubce? mój kumpel ma Golfa 3 GTD 1,9 TD 75 KM z 92r i Golfa 3 1,9 TD 75 KM z Intercoolerem z 93r, da się tam w nich jakąś śrubką zwiększyć moc? w którym ona jest miejscu?

Wrzuć sobie w google boost pin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niewiem jaki to ma wpływ ale wymienili mi dzisiaj koła rozrządu (były w fatalnym stanie, ciekaw jestem po jakim przebiegu się tak kaszanią?) efekt jest taki jak by auto miało z 15 koni więcej, już nie potrzebuje zwiekszać mocy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...