Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Jakie kierunkowskazy?


Szykas

Rekomendowane odpowiedzi

A jakie masz lampy? Jeśli Boscha to i kierunki Boscha, ale to chyba nie ma znaczenia... Przynajmniej tak mi się wydaje :rolleyes:[br]Dopisany: 13 Listopad 2007, 21:57 _________________________________________________Nie chcę Cię martwić, ale chyba jednak jakaś różnica jest tu masz dokładne foto porównania mocowania Valeo i Boscha -> http://moto.allegro.pl/item266752204_migacz_przedni_bialy_audi_a4_r_94_99_nowy.html Jakie masz lampy? :gwizdanie: Możliwe, że będzie problem z zamocowaniem... Ale jakoś wciśniesz :polew::a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba da radę! Te przypominają mocowanie z tych do Boscha, ale pewnie są uniwersalne, cleary raczej mają uniwersalne mocowanie, chyba, że są typowe pod lampy xenonowe z S4. A co do Twoich lamp... masz w nich halogeny? I jeśli przy światłach mijania świeci tylko połowa lampy, (znaczy długie masz oddzielnie) to masz Boscha. Właśnie zastanawiałem się nad clearami do moich lamp, a mam Boscha, ma ktoś może taki zestaw w swoim autku? Wiem że lepiej wymienić wszystko, ale dwa kierunki są tańsze niż całe lampy :gwizdanie: Szykas jak zamontujesz zrób foto i pokaż, bo sam jestem ciekawy jak to może wyglądać :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze wszystko wskazuje na to ze mam valeo ale jutro sie upewnie na 100% i napisze co i jak wyszlo. Dzieki za wszystki jesli beda pasowaly to napewno zamieszcze jakies foty :)

Mi się wydaje że powinieneś mieć Boscha bo w 1998 roku raczej montowali Boscha. Przecież to furki po pierwszym lifcie :wink4: Wcześniej to chyba była opcja, a autka z '98 często były wzbogacane w jakieś dodatkowe wyposażenie za free :wink4: Chyba... :polew: Bo od 1999 były już lampy zespolone, no niby są wyjątki z 1999 co mają jeszcze wygląd tych przed liftem, ale to wyjątki. Często autka z silnikiem 2,5 TDi z 1999 roku mają wygląd przedliftowy.

No czekamy na fotki wykonanych prac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam A4 z 1995 roku i mam kierunki i lampy boscha, na tylniej sciance kierunkowskazu jest wytłoczone logo i napis bosch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...