Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B5] Problem z Klimatronik

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moje pytanie jest takie do czego służy panel koło wajchy ręcznego z zegarkiem i przyciskami

Opublikowano

pisanie dużymi literami oznacza krzyk :chytry:

Opublikowano
DO CZEGO SŁUŻY PANEL Z ZEGARKIEM I PRZYCISKAMI OBOK WAJCHY RĘCZNEGO

Albo ja czegoś nie wiem, albo masz założony jakiś extra extras :blink:

Silnik: AFY 1.8 115PS

Albo się nie znam, albo takiego silnika nie było w A4 B5 :blink:

Opublikowano

może dokładane webasto :mysli:, daj jakąś fotę

Opublikowano
  • Autor

Z tym silnikiem to walnołem babola kurna można to zmienić :sick3:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:31_________________________________________________

P190111_18_43.jpg

[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 18:54_________________________________________________to sterowanie klimą a co to jest to obok ręcznego

P190111_18_44.jpg

Opublikowano

no wygląda to na sterownik webasto :mysli:

Opublikowano
  • Autor

webasto mówisz już szukam instrunkcyi[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 19:14_________________________________________________no i masz rację kolo ino jak tym bajerkiem sterować

Opublikowano
  • Autor

.Spokoloko walnołem BABOLA i niewiem jak go poprawić.(A4 B5 ARD 1.8 125PS FWD) :blink:[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________RAFAŁ KU..... :blink:

Opublikowano

.Spokoloko walnołem BABOLA i niewiem jak go poprawić.(A4 B5 ARD 1.8 125PS FWD) :blink:

Profil -> Dane publiczne i formularz na dole strony, lista rozwijana "Silnik: "[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:57_________________________________________________RAFAŁ KU.... CO ??? :angry: :angry: :angry:

Opublikowano
  • Autor

Rafał kuńu :hi: i nadal niewiem jak poprawić tego babola rafałku :>

Opublikowano

Rafał kuńu :hi: i nadal niewiem jak poprawić tego babola rafałku :>

daj login i hasło to Ci poprawię :decayed:

Opublikowano

Rafał kuńu :hi: i nadal niewiem jak poprawić tego babola rafałku :>

Ehhh...

Na górze w menu wchodzisz w "Profil"

Z boku masz takie menu:

Informacja o Profilu

Podsumowanie

Pokaż statystyki

Pokaż wiadomości

Modyfikuj profil

Ustawienia dotyczące konta

Dane publiczne

Opcje wyglądu forum

Powiadomienia i email

Opcje prywatnych wiadomości

Ustawienia ignorowania użytkowników

Ustawienia ignorowania działów

Wchodzisz w to, co Ci pogrubiłem, zjeżdżasz na sam dół formularza i tam masz:

zrzutekranueb.png

i rezasz profil tam, gdzie Ci tym czerwonym farfoclem zaznaczyłem :tongue4:

Opublikowano

Balszoj grasjas senior Rafaelo :th:

No hay problema :wink4:

Opublikowano
  • Autor

kaine problem kolo babol sprostowany zamotałem się jak kot filemon aż wstyd :yeee: jeszcze raz grasjas szacun SIKALAFONE

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.