Treść opublikowana przez sikalafon1
-
Problem z biegiem wstecznym
autko mam od trzech lat ale kiedy olej i filtr był wymieniany nie mam zielonego pojęcia olej jest czysty a co do błędów był podpinany pod lapsa i nic nie wykryto na razie śmigam bez wsteka ale to uciążliwe
-
Problem z biegiem wstecznym
witam wszystkich mam problem ze wstecznym nagle przestał działać a wszystkie inne działają idealnie olej jest elektryka działa mam obawy że padła skrzynia
-
[ALL B5] Problem z zamkiem od strony pasażera
A u mnie parzy jest gorące i czemu działa w lecie i czy można to jakoś wyłączyć [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:54_________________________________________________A cha i z tego co pamiętam w zimę nie działa ciekawa sprawa i co wy na to
-
[ALL B5] Po odpaleniu silnik gaśnie
Witam. Od pewnego czasu meczy mnie problem odpalania silnika. Otoz wszystko bylo dotychczas ok ale od kilku dni coraz czesciej powatrza sie problem z odpalaniem. Wyglada to tak ze silnik odpala przy pierwszym przekreceniu stacyjki, wydaje sie ze bez problemu, wchodzi normalnie na obroty po czym po ok 1-2 sekundach gaśnie. Problem wystepuje ostatnio coraz czesciej ale nie przy kazdym odpalaniu, niezalenie od tego czy silnik jest zimny (np po calej nocy) czy cieply (np gdy zostal zgaszony 5 min wczesniej). Wyglada to tak jakby to była jakaś odcinka zaplonu lub paliwa bo silnik gasnie tak jakby odcieto mu doplyw benzyny lub zasilanie. Dodam ze jezeli przy odpalaniu dodam gazu to silnik odpali, wskoczy od razu na wyszsze obroty ale i tak po chwili gasnie.[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:49_________________________________________________Kontrolka imo gasnie
-
[ALL B5] Problem z zamkiem od strony pasażera
Witam.Mam problem z zamkiem po wsadzeniu kluczyka do stacyjki zamek mocno się nagrzewa aż parzy ,co to kurna jest podgrzewacz zamka jaja można smażyć jak coś wiecie to napiszcie [br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 17:37_________________________________________________Sorki od strony kierowcy a nie pasażera wybaczcie za tą gafe
-
[ALL B5] Witam wszystkich mam wyciek z obudowy filtra oleju
Ale czy na pewno nie wiem.Jak widać na fotce cieknie z obudowy ale czy to tam jest wyciek
-
[ALL B5] Do czego służą te otwory na słupkach
Itak też myslałem balszoj grasjas
-
[ALL B5] Do czego służą te otwory na słupkach
No właśnie te
-
[ALL B5] Problem z tarczą hamulcową
I tak jak widać na fotce tarcza ma jakiś milimetr luzu na piaście i faktycznie ściąga delikatnie ale na prawą stronę A może to wina wachacza bo górny jest do wymiany to że ściąga na prawo.
-
[ALL B5] Problem z tarczą hamulcową
Zgadza się na boki tak ale nie góra dół
-
[ALL B5] Problem z tarczą hamulcową
Witam ostatnio po ściągnięciu koła przód lewa strona zauważyłem że tarcza ma minimalny luz na ośce jakiś milimetrowy ale po skręceniu koła jest oki z prawej strony tego niema ma ktoś pojęcie co to może być
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika?
[br]Dopisany: 24 Marzec 2011, 15:47_________________________________________________Tylko skąd on leci a bez rorbierania nic nie widać (czy to ta ODMA czy też ta CZŁODNICZKA)
-
[ALL B5] Wyciek oleju z silnika?
Problem tkwi w tym że nie wiadomo skąd jest wyciek bo i niema jak tam zajrzeć bo dojście jest nie ciekawe ale widać że krople oleju są na kwadratowej obudowie filtra oleju.Poszła uszczelka pod głowicą?
-
[ALL B5] Prędkościomierz przekłamuje
Ziomalki taki już taki już kupiłem rozpędzam się do 60 a on pokazuje 40 i w zwyż jade niby 90 pokazuje 60
-
[ALL B5] Prędkościomierz przekłamuje
Jak myślicie co morze być tego przyczyną jadę niby 100 a wskażnik pokazuje 65,70
-
[ALL B5] Po wymianie radia piszczy w głośnikach
Wypróbowałem tą opcję piszczenie zmalało o połowę
-
[ALL B5] Po wymianie radia piszczy w głośnikach
Piszczy nawet gdy dodaję gazu,a gdy wyłączę stacyjkę gra normalnie
-
[ALL B5] Radio Concert piszczy
Witam wszystkich mam podobny problem u mnie piszczy i na radiu i na płycie dziwne ale po dodaniu gazu piszczy coraz głośniej to wkurza a gdy wyłanczam stacyjke to przestaje i gra normalnie może to jakiś alarm po orginalnym rodiu (radio AVG)
-
[ALL B5] Tłumik środkowy czy końcowy
Wziołem bosala ale nie róbcie tego sami jeśli nie macie odpowiedniego sprzętu bo u mnie się okazało że trzeba przerabiać zaczepy i dokupić inne klemy więc dałem se spokój i pojechałem na warsztat.
-
[ALL B5] Problem z Klimatronik
kaine problem kolo babol sprostowany zamotałem się jak kot filemon aż wstyd jeszcze raz grasjas szacun SIKALAFONE
-
[ALL B5] Problem z Klimatronik
Balszoj grasjas senior Rafaelo :th:
-
[ALL B5] Problem z Klimatronik
Rafał kuńu i nadal niewiem jak poprawić tego babola rafałku :>
-
[ALL B5] Automat
oki więc jadąc pod górke daje na 1 2 3? i to samo z górki ? nie czajam (i nadal śmigam na D)
-
[ALL B5] Tłumik środkowy czy końcowy
DOBRE ale niebede sprawdzał bo jeszcze wypajdne spoko po prostu wymienie jeden i drugi bo nawet na kanale nie idzie wyczuć który a może wyją oba[br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 16:26_________________________________________________Jutro wymieniam oba jakieś rady porady oprócz powodzenia piszcie co wiecie bo to będzie mój pierwszy raz.
-
[ALL B5] Problem z Klimatronik
.Spokoloko walnołem BABOLA i niewiem jak go poprawić.(A4 B5 ARD 1.8 125PS FWD) [br]Dopisany: 19 Styczeń 2011, 21:55_________________________________________________RAFAŁ KU.....