Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Po odpaleniu silnik gaśnie


sikalafon1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od pewnego czasu meczy mnie problem odpalania silnika. Otoz wszystko bylo dotychczas ok ale od kilku dni coraz czesciej powatrza sie problem z odpalaniem. Wyglada to tak ze silnik odpala przy pierwszym przekreceniu stacyjki, wydaje sie ze bez problemu, wchodzi normalnie na obroty po czym po ok 1-2 sekundach gaśnie. Problem wystepuje ostatnio coraz czesciej ale nie przy kazdym odpalaniu, niezalenie od tego czy silnik jest zimny (np po calej nocy) czy cieply (np gdy zostal zgaszony 5 min wczesniej). Wyglada to tak jakby to była jakaś odcinka zaplonu lub paliwa bo silnik gasnie tak jakby odcieto mu doplyw benzyny lub zasilanie. Dodam ze jezeli przy odpalaniu dodam gazu to silnik odpali, wskoczy od razu na wyszsze obroty ale i tak po chwili gasnie.[br]Dopisany: 11 Sierpień 2011, 21:49_________________________________________________Kontrolka imo gasnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odepnij czujnik temperatury i zobacz czy dalej to samo. ja mialem troche inaczej, vag nie pokazywal itp, auto odpalalo wchodzilo na obroty i sie zduszalo, okazalo sie ze mapa sie rozjechala od gazu u mnie i zle cos tam sie pokrywalo i na gazie palil i chodzil od strzalu a na benzynie za ktoryms razem normalnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...