Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AYM] Wolno wchodzi na obroty!


michalik

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z obrotami 2.5tdi AYM 155km, silnik oczywiscie rozgrzany przebieg 170.000. Gdy na postoju wcisne energicznie gaz w podloge do okolo 1500 obrotow silnik powoli wchodzi na obroty jakby mial jakiegos mula.Gdy juz przekroczy te 1500obrotow to wskazuweczka kskakuje na czerwone pole az milo.To tak jakby go cos blokowalo do tych 1500obr. Sprawdzalem u kumpla tez 2.5 tdi po wcisnieciu gazu silnik plynnie wchodzi na obroty i to juz od samego dolu.Bylem u elertryka nie ma bledow, turbo pompuje dobrze w trakcie jazdy tez niby wszystko ok. Czy to moze byc cos z rozrzadem moze zle ustawiony poprzedni wlasciciel go wymienial.Elektryk tez sprawdzal mi poczatek kata wtrysku niby dobrze.Podmienialem zaworek N75, egr sprawdzony.Wymienilem zaraz po kupnie przeplywke na orginal bo oczywiscie byla walnieta audica odzyla moc a z obrotami nic sie nie zmienilo od zakupu do dzis jest tak samo, to juz pol roku sie mecze!!!Co to moze byc pomocy.[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 19:32_________________________________________________Jest moze ktos z okolic Wrzesni kto zrobilby mi logi.Podaj numer to sie umowimy oczywiscie dam na flaszeczke.Przez te pol roku zwiedzilem kilku elektrykow ale tylko podlaczali kompa sprawdzili byki i doladowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat gościu z tym nie kłamał ze wymieniał rozrząd ale troszkę zaoszczędził! Jakieś 3 miesiące temu zaczęło mi coś piszczeć jakby jakaś rolka lub łożysko się zacieralo wystraszyłem się bo ten dźwięk dochodził gdzieś z okolic rozrządu.Zaraz wyjechałem z przodem i okazalo się ze to chalasowało łożysko od wiska, samo łożysko nie do dostania.Występuje tylko z aluminiową obudową rozrzadu w serwisie za jedyne 800zł.Mi udało sie kupić urzywke na giełdzie za 100zł.No i gdzieś miesiąc wstecz znowu wyjechalem z ryjkiem na wymiane termostatu.Naczytalem sie kiedys ze gosciu wymienil termostat bez zdejmowania przodu.Powiem tylko tyle ze to chyba jakis magik byl!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...