Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Brak oświetlenia bocznego w drzwiach


grzesmenvok

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie bo czytam wszystkie wątki od tygodnia i nie doszedłem dlaczego nie działają mi boczne czerwone lampki zamontowane w drzwiach,

przy otwieraniu wszystko działa, zapala się światło w kabinie i działa "brzęczyk" jesli wyjmę kluczyk ze stacyjki.

Nie działa żadna, ani w przednich drzwiach ani w tylnych,klapa bagażnika również nie :no:

Proszę o pomoc !!

Aha jak kupowałem auto świeciły,i wydaje mi się że po wizycie w warsztacie, gdzie gość sprawdzał go kompem przestały,jest opcja przypadkowego odłączenia tego modułu?? Byłem tak podkręcony kupnem tego auta że zauważyłem to dopiero na drugi dzień..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postawię śmiałą hipotezę: Byłeś tak podkręcony kupnem tego auta, że tylko wydawało Ci się że te lampki świeciły :wink4:. Można bardzo łatwo to sprawdzić; zobacz czy wewnątrz są żarówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niektórych modelach masz tylko odblaski zamiast światełek, musisz sprawdzic,weź płaski śrubokret i podraż ten plastik od spodu i delikatnie do góry, sprawdź też czy działa ci podświetlanie nóg w aucie gdyż te światełka są ze sobą połączone tzn. jak otworzysz drzi kierowcy to zapala się podświetlenie nóg od kierowcy i na odwrót,natomiast po otwarciu drzwi tylnych podświetlenie nóg nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej podoba mi się twoja hipoteza teraz po dłuższym namyśle stwierdzam że mogło tak być:)

Jutro z rana pędzę do garażu i to sprawdze:)

Dzieki Panowie za pomoc :gwizdanie:[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 20:46_________________________________________________faktycznie Panowie:)

Mam odblaski :polew: masakra:)

Pozdro dla wszystkich i dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...