Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Podłączanie zmieniarki


Rekomendowane odpowiedzi

Auto to B5 z 1995 Concert, z systemem Bose. Chciałbym podłączyć zmieniarkę Panasonica DP9061 myślałem że będzie nieco bardziej p&p ale nie jest. Wyprowadzony mam kabel z okrągłą wtyczką, a ze zmieniarki jest biała prostokątna. Więc pytanie, jak to najlepiej i najszybciej połączyć.

http://www.bartex-caraudio.com.pl/product_info.php?products_id=3338 Czy takie coś na pewno zadziała?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Concerty masz produkowane przez blaupunkta i przez panasonica( Matsushita) sprawdz jakiej jest firmy twoje radio jesli to panasonic to jest szansa że po dokupieniu odpowiedniej przejściówki to wszystko zagra

wejdz na tą strone http://www.ibiblio.org/tkan/audi/radios/ znajdz concerta i tam jest napisane z jakimi zmieniarkami powinnien concert banglać

co do tego skąd wziąc taką przejściówke to niemam pojęcia ale proponuje wizytę u najbliższego elektronika i zapoznanie go z tematem -- coś napewno powie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@STO_PROCENT

Radyjko sprawdziłem w pierwszej kolejności, dlatego kupiłem taką zmieniarkę... A jedyny lokalny spec od car-audio powiedział to samo że będzie trzeba prowadzić nowy kabel, taki jak w tym wklejonym przeze mnie linku... No nic poszukam jeszcze jakichś schematów i może kumpel elektryk zrobi jakieś customowe rozwiązanie...

Ale gdyby ktoś miał już z tym do czynienia i wie "co, jak i gdzie" to bardzo proszę o wiadomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...