Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] 18'' sline prośba o kilka słów


Gelooo

Rekomendowane odpowiedzi

co możecie mi powiedzieć o tych felgach ?? ile za nie i co widać już na oko? bede wdzięczny za odp

http://moto.allegro.pl/s-line-18-5x112-s-line-audi-vw-seat-skoda-i1423317230.html

bede mial dokladne wymiary opis i fotki w duzej rozdzielczosci ale jezeli jest jak zwykle 18'' szer 8 a et 35 to powinny pasowac? mimo ze tam jest 235/40 i 245/45

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale nie beda pasowac zeby nawet pojezdzic? nie wejda czy jak? czy poprostu za szeroko do codziennej jazdy? ja jezdzilem na 235/45/17 tez na 8szer i na et 60 z dystansem 25mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam gwint fk[br]Dopisany: 28 Styczeń 2011, 20:02_________________________________________________to wejdzie ta guma w czym problem? gwint ustawi sie w zaleznosci od potrzby 245 wrzuce na tyl ale czy wejdzie i czy pojedzie? z czasem zmienie te 245 ale niechcialbym odrazu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam 225/40/18 w swoich S-linach i jest całkiem dobrze na seryjnym zawiasie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no do 235 czytalem ze jest ok ale nie wiem jak 245 poczytalem ze minimum dla takiej opony to szerokosc 8' te felgi to 8' najlepiej dla 245 to 8.5' ale czy te 245/18/na szer 8' i pofil 45 wejdzie do mnie na gwincie fk na gwincie twardo domyslam sie ze problem moze byc z tarciem? bede wdzieczny za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli masz gwinta to z tyłu ta opona napewno ci nie wejdzie (będzie tarła o nadkole), nie dość że felga ma małe ET to jeszcze opona jest okropnie baloniasta i jej średnica jest o 4 cm większa od prawidłowego rozmiaru (swoją drogą tylne koła będą o 3 cm większe od przednich).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok dzięki :) czyli max to 235/40/18 tak? na tył a na przód najlepiej 225/40/18 czyli dwie oponki musiałbym tylko wymienić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

według mnie poszukaj innej oferty te są zajechane lekko, ze zdjęci juz to widać a jak założysz to ... może być różnie z wyważeniem :) ja bym szukał może za wiecej PLN ale w lepszym stanie. Sam kupilem na allegro felgi idnetyczne ale 19 i jedna była spawana :0 wiec ją wywaliłem od reki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy ET 45 i tych oponach 245/45/18 tez bedzie zle?? i czy przy ET 45 opony 225/40/18 juz powinny byc ok ??

te juz chyba sa lepsze http://moto.allegro.pl/piekne-polerowane-vw-volkswagen-audi-5x100-5x112-i1427391467.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy przy ET 45 i tych oponach 245/45/18 tez bedzie zle??

zrozum że opona 245/45/18 to bardzo zła opona pod względem rozmiaru do B5 :!:

co tak uparłeś się na taki rozmiar :?: masz takie opony :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie i nie kupie takich ale dzieki za odp po to sie pytalem ze bez wzgledy na et opona jest za duza szukam 225/40 lub max 235/40 dzieki za wyprowadzenie mnie z blednego zakupu i szukam czegos za wiecej kasy ale w dobrym stanie. Jescze raz podziekował :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...