Treść opublikowana przez slawek5170
-
Wymiana zatartej sprężarki bez czyszczenia układu
przerabiałem w ubiegłym roku to samo, cała akcja kosztowała mnie 2 tys.. a teraz czuje, że chyba znowu się zaczyna bo dobiegają mnie zapachy, które czułem przed ostatnią akcją z klimą
-
Znaczki do dekielkow alufelg
http://allegro.pl/dekle-dekielki-kapsle-audi-69x60-mm-4b0-601-170-a-i2184267468.html o takie coś koledze chodzi
-
Wymieniona przekładnia
po wymianie ustawili tylko zbieżność, więc chyba geometrii kół nie sprawdzali
-
Wymieniona przekładnia
witam! miałem problem z układem kierowniczym kierownica nie wracała do prostego ułożenia i w czasie jazdy były odczuwalne luzy. Wymieniłem przekładnie siadam do auta no i jest lepiej, ale nadal kierownica nie wraca do prostego i jak jadą i delikatnie skręcę kierownica to zostaje w tym położeniu i nie wraca do prostego. przekładnie kupiłem używana, więc może z nią coś nie tak. miał ktoś podobną sytuację, czy w waszych autach kierownica wraca do zera?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
pod koniec marca będziemy oglądać Adamka w akcji, ma już przeciwnika Maina Eventsa
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
na polsacie sport będzie walka o 2 w nocy
-
[ALL B7] Problem z układem kierowniczym
od jakiegoś czasu nie odbija mi kierownica na prosto, a wczoraj w trasie poczułem jakby luzy w kierownicy. byłem u mechanika a ten, że chyba wspomaganie się wyłącza przy większych prędkościach, dlatego jest złudzenie jakby były luzy na kierownicy. czy miał ktoś podobną sytuację. jeszcze jedno czy wspomaganie jest hydrauliczne?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
też na to czekałem. Kliczko jest dobry, ale jakby było jeszcze kilka rund to padłby pierwszy
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
rzeczywiście walka bez rewelacji. ciosy Abraham miał sygnalizowane, no ale wygrał
-
predkość internetu
200kb/s czy kB? Jeśli kb to albo masz dużo wiruchów albo coś zj....ali na łączu. Wogóle to od jakiego operatora masz internet? Może jak to sie mowi "twój kabel" 16Mb nie wyciągnie. Internet mam od osiedlowego, radiowego dostawcy - jakaś prywatna firma. teraz ściągam film z prędkością 80 kB/s
-
predkość internetu
prędkość pobierania ze strony, którą podałeś wynosi 160 kb/s. spróbowałem po 15 min i prędkość wynosi 200 kb/s. fatalnie dzisiaj mi chodzi net. jutro muszę zadzwonić do gościa od internetu dzięki Panowie za pomoc
-
predkość internetu
prędkość internetu miałem cały czas 4mb a ostatnio zmieniłem na 16mb. wydawało mi się, że będzie chodził dużo szybciej, a z tym różnie bywa. sprawdzałem na speed testach itp. stronkach i zawsze mi pokazuje około 8-10mb. gadałem dzisiaj z gościem od internetu i powiedział mi, że speed testy działają dobrze do około 8mb, a wyżej już nie pokazują dobrze. słyszeliście coś na ten temat? znacie jakieś stronki na których można sprawdzić prędkość internetu, powyżej 8mb
-
płytki szklane
dzień po założeniu małe plamy były na 2 płytkach i wtedy były dokładnie przejrzane. po tygodniu plamy się powiększyły i pojawiły się nowe
-
płytki szklane
plamy są na 5 płytkach, ale 3 z nich sa przy lustrze, więc w najbardziej widocznym miejscu
-
płytki szklane
płytkarz zakładał jakiś tydzień temu płytki szklane (pasek). na ścianie. zaczęły się pojawiać na nich plamy i to rażące. byłem dzisiaj w sklepie i ekspedientka na to czy płytki były kładzione na klej biały, a ja na to, że na szary. Babka przyjęła reklamację, ale mówi czy pamiętam czy w kartoniku z płytkami była instrukcja kładzenia, a ja na to, że nie widziałem nic. Reklamacje przyjęła, ale powiedziała, że są na to nikłe szanse, że ją przyjmą. gadałem z płytkarzem a ten mówi, że kładł już wielokrotnie szklane płytki na szary klej i nigdy nic się nie działo. czy miał ktoś podobną sytuację, albo słyszał coś na ten temat
-
[B5 AVG] Klimatronik od razu puszcza powietrze na 3-4kreski
to normalne, auto ustawia nawiew sam
-
[ALL B7] Panel Climatronika
raz po raz przyda się włączyć klimę zima, jak temperatura pójdzie trochę do góry
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
no to GRATULACJE!!!!!!!!
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
tankuje tylko na orlenie verve 98
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
codziennie sa nowe niespodzianki autko juz zrobione? Lamka check engine zgasła i juz prawie 2 tygodnie się nie pojawia, a co do kiery to nie miałem czasu, bo remontuje swoje mieszkanko
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
nie dzięki Marcin, tak dawno nie jechałem przez centrum, ze nie orientuję się w tych remontach
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
bukowska nie dochodzi do kaponiery tylko zwierzyniecka która jest jedno kierunkowa w tym momencie i nią nie dojedziesz[br]Dopisany: [br]Dopisany: 07 Listopad 2011, 20:42_________________________________________________sławek najlepiej jak byś skręcił z bukowskiej w kraszewskiego, dojechał do dąbrowskiego, skręcił w prawo, dojechał do roosvelta i wtedy w lewo a ze zwierzynieckiej przejade prosto na Kaponierze?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
orientuje się ktoś czy jak dojadę do Kaponiera od Bukowskiej czy mogę skręcić w lewo w Roosevelta ?
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
chciałem dzisiaj też wpaść, ale mi się nie udało
-
[ALL B7] Roleta bagażnika
zrobiłem podobnie, owinąłem końcówki taśmą