Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Dziwna sytuacja z klapą-możliwe przeciekanie?


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj po nocnych mrozach zamarzła mi tylna szyba od wewnąrz w avancie. Z zewnątrz popsikałem odmrażaczem, następnie otworzyłem bagażnik wkłądając coś do niego, zamknąłem i pojechałem. Wszystko było póki co ok. Włączyłem ogrzewanie tylnej szyby, nie uzywałem wycieraczki, nasępnie się zatrzymałem i po otwarciu bagaznika zauwazyłem duzo kropel wody na szybie od wewnątrz i tapicerce, dość sporo mi skapało a raczej polało się na rolete właśnie z tej szyby i tapicerki. Możliwe jest żeby ten odmarzający lód tak sie skroplił i powstało az tak duzo wody czy jednak może mi coś przeciekać? Miałem kilka miesięcy temu wymieniany silniczek tylnej wycieraczki ale wszystko sprawnie zamontowane, jednak może tam gdzieś przeciekać czy może być to woda od zamarzniętej szyby? Zaniepokoiło mnie to bardzo dlatego proszę o pomoc. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem to woda pojawiła się dlatego, że użyłeś odmrażacza na wewnętrzna stronę szyby, może nie ma co panikować. następnym razem nie stosuj odmrażacza i zobacz co i jak będzie. pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie masz gdzieś wilgoci w bagażniku?bo troszke dziwne że tak mocno zamarzła ci ta szyba w środku że aż odmrażacza używałeś...ja mam sedana i cały czas stoi pod chmurką i nigdy mi szyba w środku nie zamarzła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odmrażacza uzyłem z zewnątrz bo wiadomo szron był. A napewno jest o woda bo skapała i zamarzła. Wilgoci troszke mam na tylnym dywaniku, bobasowi się woda wylała początie zimy i ile mogłem wysuszyłem ale wiadomo nie wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wilgoci zimą się tak szybko nie pozbędziesz :kwasny:. Czekaj na lato i pełne słońce + otwarte szyby przeciąg zrobi swoje też mam potomstwo i to już przerabiałem lub druga opcja garaż ocieplany + farelka na parę godzin oczywiście pod kontrolą :decayed:. A klapę sprawdź karcherem na myjni :evil: i będziesz 100% pewien. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...