Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] A4 Avant 1,8 T 163 KM + nowe fotki

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałeś być rano, my wszyscy już żarniki czyściliśmy a Ciebie nie było.... nieładnie.. :tongue4:

Opublikowano

miałeś być rano, my wszyscy już żarniki czyściliśmy a Ciebie nie było.... nieładnie.. :tongue4:

miałem być :mysli: w sobotę mam być :naughty: :naughty:
Opublikowano

miałeś być rano, my wszyscy już żarniki czyściliśmy a Ciebie nie było.... nieładnie.. :tongue4:

miałem być :myśli: w sobotę mam być :naughty: :naughty:

W sobotę jest zamknięte :)

Wczoraj przywieźli nowy samolot do muzemu :gwizdanie:

  • 10 miesięcy temu...
Opublikowano

:disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 10:01_________________________________________________zmieniłem hamulce ostatnio

tarcze Ate 312mm + zaciski od A6

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy:

25e15990c9b1a5e5.jpg

fedc123df0a7ee1d.jpg

Opublikowano
:good: :good: :good:
Opublikowano

waga auta wzrosła :gwizdanie: , co z tym zrobisz?? :cool1::decayed:

Opublikowano

waga auta wzrosła :gwizdanie: , co z tym zrobisz?? :cool1::decayed:

objadę Cie na następnym zlocie ot co :decayed: :decayed: :decayed:
Opublikowano

waga auta wzrosła :gwizdanie: , co z tym zrobisz?? :cool1::decayed:

Ogr,wyciągnij fiszbiny ze stanika :decayed:

jak teraz hamowanko :cool1:

Opublikowano

objadę Cie na następnym zlocie ot co :decayed: :decayed: :decayed:

a co celujesz w 300+ ps :cool1::decayed::tongue4:
Opublikowano

waga auta wzrosła :gwizdanie: , co z tym zrobisz?? :cool1::decayed:

Ogr,wyciągnij fiszbiny ze stanika :decayed:

jak teraz hamowanko :cool1:

lepiej, jeszcze nie miałem okazji na autobanie sprawdzić i podczas ścigania ale z pewnością poprawa jest :cool1:[br]Dopisany: 04 Październik 2009, 16:12_________________________________________________

objadę Cie na następnym zlocie ot co :decayed: :decayed: :decayed:

a co celujesz w 300+ ps :cool1::decayed::tongue4:

na Ciebie wystarczy to co mam :kox:
Opublikowano

na Ciebie wystarczy to co mam :kox:

:polew: :polew: :polew:, tylko potem nie lataj po Trzeńka , żeby mnie objechał :cool1::naughty::decayed:
Opublikowano

na Ciebie wystarczy to co mam :kox:

:polew: :polew: :polew:, tylko potem nie lataj po Trzeńka , żeby mnie objechał :cool1::naughty::decayed:

spoko :decayed:
Opublikowano

coś Ty najlepszego zrobił :naughty:

Opublikowano

coś Ty najlepszego zrobił :naughty:

pakiet wieś tańczy i śpiewa :polew: :polew:
Opublikowano

coś Ty najlepszego zrobił :naughty:

pakiet wieś tańczy i śpiewa :polew: :polew:

:polew: :polew: :good:
Opublikowano

to do pakietu jeszcze świecących wętyli brakuje , co jak co ale brake :good:

Opublikowano

:disgust: :disgust: :disgust:[br]Dopisany: 20 Listopad 2008, 10:01_________________________________________________zmieniłem hamulce ostatnio

tarcze Ate 312mm + zaciski od A6

Robert :notworthy: :notworthy: :notworthy:

25e15990c9b1a5e5.jpg

fedc123df0a7ee1d.jpg

A to jest zacisk pod 312...?

Opublikowano

nie pod 320 :) a co ?????????????????

Opublikowano

w opisie Grzesio napisał, że zaciski są z A6 :wink4: A w A6 chyba była tarcza 320 a nie 312 :cool1::naughty:

Opublikowano

no ten zacisk wygląda jakby był pod tarcze 320mm, to jaki jest sens zakładania tarczy 312...?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.