Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] 1BE czy 1BV - jak ustalić jakie amortyzatory.


mlodyabc

Rekomendowane odpowiedzi

Początkowo miałem u siebie zawieszenie 1BA, ale wymieniane amortyzatory i sprężyny pochodzące z s-line, jednak nie wiem czy to 1BE czy 1BV, gdyż nie spisałem nr amortyzatorów. Mam jednak kolory i weight range sprężyn czy na tej podstawie da się określić jakie mam amory? Lub czy da się odczytać nr amortyzatorów bez ich wyciągania z auta? Jesli tak to gdzie szukać numerów i jak sobie z tym poradzić? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znam ten fajny spisik jednak nie umiem znając kolorki spręzyn przenieść tego na amory a podobno amorki w 1BE i 1BV są różne a sprężyny takie same.

Moje sprężyny:

przód: weight range 9, kolory: zielony biały biały biały,

tył: weight range 10, kolory: szary brązowy brązowy,

Da się to jakoś określić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jedziesz wieksza predkoscia po drodze, ktore jest "pofalowana" to auto ladnie płynie = siada i podnosi sie, czy caly czas siedzi sztywno nad ziemia i czujesz sie czasem jak w gokarcie?

Jesli to pierwsze to 1BE, jesli to drugie to 1BV :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde ciężko stwierdzić. Wcześniej miałem 1BA i jest różnica, teraz jest troche bardziej twardo.[br]Dopisany: 02 Luty 2011, 19:38_________________________________________________Dobrałem się do amorów i oto:

przód: 8E0 413 031 DG i wychodzi ze to 1BE (bo mam z B7) kolor spręzyn: zielony, biały, biały, biały

tył: 8E0 513 036 T = 1BE a kolor spręzyn: pomarańczowy, pomarańczowy, biały ( nie znalazłem takiego w spisie) co to może być??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...