Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Dekoder N-tv i zgrywanie zawartości HDD na inne HDD


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam pytanie czy wie ktoś jak zgrać programy nagranie na HDD dekodera Nki na inne HDD? jest może jakiś soft który się wbije i skopiuje nagrania ? nie interesuje mnie zgranie na nagrywarkę DVD ponieważ takowa mi się zepsuła, z tego co wiem jedynym złączem do Nki jest USB.

Proszę o sprawdzone, przetestowane rozwiązania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Soft zainstalowany na dekoderze nie przewiduje takiej opcji jak zgranie danych poza dysk dekodera. A zatem aby mozna bylo zgrac te dane trzeba mu najpierw wrzucić zmienione oprogramowanie. Z tego co wiem telewizja N w najbliższym czasie nie przewiduje wprowadzenia dekoderów z nowym softem, ale nie wykluczają tego w przyszłości.

Gniazdo USB jet narazie nie obsługiwane przez soft w sume system operacyjny firmy SUN

Dysk w nbox rec jest (SATA Seagete ST3250820SC) system oparty na Linuxie .

Tak że czy nie lepiej podłączyć przez kabel LAN i użyć programu np.putty.exe

wpisać ip recordera i połączyć sie telnetem i po prostu zobaczyć co i jak .

Lub jeśli jest to sprzęt na linuxie to będzie wykrywalny pod win xp (nie sprzęt ale dysk)

Jako part 1 żeby to zrobic trzeba zrobic w windzie połączenie sieciowe żeby mieć dostep po lanie do recordera w nboxie skonfigurowac poł sieciowe lub auto w windowsie dać uruchom i wpisać \\NAS

Powinno otworzyć się okno z partycją part 1 czyli dysk nboxa.

Ale jak znam życie to transwer nie przekroczy 2800Kb/s.ale zawsze można experymętować.

Nie mam sprzętu pod ręką chętnie sam by się w to pobawił .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Insane, dzięki za podpowiedź, windę mam 7kę ale Nka chodzi pod ethernetem więc IP bez problemu chyba wyciągnę, muszę się raz podłączyć i zobaczyć czy wogóle widzi jakiś dysk, to putty.exe to jakiego rodzaju programik? explorer jakiś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PuTTY to bezpłatny program będący implementacją klienta usług TELNET, SSH i rlogin działający pod systemami operacyjnymi Microsoft Windows oraz Unix/Linux, przeniesiony także m.in. na Windows CE oraz Symbiana.PuTTY emuluje terminal tekstowy łączący się z serwerem za pomocą jednego z protokołów TELNET, rlogin, SSH-1 lub SSH-2. Implementuje on szyfrowanie AES, 3DES, Blowfish oraz DES.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic z tego panowie. Material na dysku N-boxa jest zakodowany. Nawet jeśli udałoby się go Wam przenieść na komputer to nie uda się go odtworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytałem na elektrodzie, nie ja jedyny chciałby to zrobić, jestem dodatkowo zły bo naprawa napędu w nagrywarce 420 PLN, szok :wallbash:, myślałem nad Hauppage HD PVR czy nie lepiej odłożyć trochę kasy i kupic takie cacko, nowa nagrywarka Panasia to ok 1400 więc bezsens

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...