Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] [A6 C5 AVF ] + Turbo BRD + program by Sportchip

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak na moje oko to słabawo jak na AVF+BRD. Przy 4000rpm tylko ~320N/m i cienko wstaje. Moj AFN tak sie budził...

AFN sie budzi szybko bo ma dużo mniejsze turbo i nie można tego porównywać do BRD.

Tak, ale są userzy co uzytkuja BRD i przy 2000 jest ok. 350-360N/m

Opublikowano

Jak na moje oko to słabawo jak na AVF+BRD. Przy 4000rpm tylko ~320N/m i cienko wstaje. Moj AFN tak sie budził...

AFN sie budzi szybko bo ma dużo mniejsze turbo i nie można tego porównywać do BRD.

Tak, ale są userzy co uzytkuja BRD i przy 2000 jest ok. 350-360N/m

Zgadza sie ja mam 360Nm przy 2 tyś obr na BRD

Opublikowano

Góra tez nie za ciekawa... Widzialem wykres seryjnego AVF i przy 4000rpm mial 340N/m. Zadane miał 1.5.

Opublikowano

Góra tez nie za ciekawa... Widzialem wykres seryjnego AVF i przy 4000rpm mial 340N/m. Zadane miał 1.5.

W to nie wierze 340Nm przy 4tys obr to prawie 194 konie mechniczne. W seryjnym AVF nie da się zrobić 194km.

Opublikowano

Góra tez nie za ciekawa... Widzialem wykres seryjnego AVF i przy 4000rpm mial 340N/m. Zadane miał 1.5.

W to nie wierze 340Nm przy 4tys obr to prawie 194 konie mechniczne. W seryjnym AVF nie da się zrobić 194km.

AVF totalna seria 180ps na obciazeniowce wydrukowało. Co do tego momentu, byc moze cos mi sie pomylilo ale z tego co pamietam to bylem pod wrazeniem ze prawie do konca trzymal 350N/m. Postaram sie wkleic wykres jak go zdobede.[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 11:05_________________________________________________

Ja na AFV z BRD przy 2000 mam okoł 375NM

A góra jak tam?:)

Opublikowano

Prosze wykres:

http://postimage.org/image/2rkh7yuas/

Faktycznie przy 4000 jest 320N/m a nie 340 a wiec tyle co tu z BRD. Auto jezdzi tak juz od prawie roku. Ma juz 220kkm. Zero problemow.

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

imag0204ce.th.jpg

mape poprawil kolega 7agan

hamownie wybralismy inna zeby nie bylo jaj jak poprzednio

turbina wstaje wczescniej,, auto sie lepeiej zbiera

dawki paliwa zwiekszone, smoke limiter itp rownez a na hamowni wyszlo mniej niz ostatnio :D:D:D:D:

Co myslicie o tym wykresie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.