Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B4 2.0] problem z zaworami


polak

jak sprawdzic hydroregulatory  

  1. 1. jak sprawdzic hydroregulatory

    • audi zawory
      0
    • hydrolegulatory
      0


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich mam problem mam audi 80 b4 2.0 i glowice po remacie, wszystko poskladalem no i hujnia.Strasznie slychac stukanie tkj.zawor walil po przejechaniu paru kilometrow zaczelo tak walic ze asz szok.autko niema tez tej mocy co kiedys.Czy idzie sprawdzic jakos te regulatory cisnieniowe pod walkiem rozrzadu,bo podejrzewam ze któryś nawalil i nietrzyma cisnienia pomocy bo niemam juz sil.DZEKUJE:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzekuje za odpowiedz jedynie ty mi pomogles mam b4 z 93r z LPG podejrzewam tez ze moze byc to ktoras panewka na wale bo gdy dodaje gazu to strasznie wali i niewyglada mi to na popychacze a wiesz dlaczego. Rozgrzalem silnik i zrzucilem pokrywe z zaworow po czym probowalem wciskac pokoleji kolejno,kazdy popychacz i kazdy wchodzil i odskakiwal od razu na swoje miejsce cos jak sprezyna przylegajac do krzywki walka rozrzadu.Mam jeszcze jedno pytanie bo kolesie przyspieszyli mi zaplon na aparacie czy moglo wlasnie przez to stac sie cos z silnikiem rozumiesz (spalanie stukowe)czy cos takiego bo przed remontem glowicy walilo tak na popychacz albo zawor a teraz wali jak by silnik mial sie rozleciec nie mowiac o braku mocy.Mam dosc tej fury i odam ja chyba komus za 1500eu i szukam disla jeszcze raz dzieki. Strzala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DZEKI.nierozumiem do konca kiedy mam wlozyc ten szczelinomierz 0,2mm w tym samym momecie gdy wciskany jest popychacz tzn( jedna reka wcisnac popychacz a druga sprawdzic odstep pomiedzy walkiem (krzywka do gory) a popychaczem tak mam to rozumiec jesli nie to prosze mnie popraw.A tak zmieniajac temat mam zamiar zakupic a4 w nadchodzacym roku.Powiedz jakie masz zdanie na temat (avanta a4 z 2.5 l TDI a 1.9 TDI w gre wchodza roczniki 97 /98 co lepiej polecasz a moze 2.8 v 6 w bezynie +gaz ale instalacja droga i nie posmigam tak dlugo jak deslu.Jeszcze raz dzeki za pamiec pozdrawiam i powodzenia zycze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...