Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Liberty Direct

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Czy ktoś się może dowiadywał jakie są stawki? Czy się opłaca?

Mi wyszło 4 230,44 zł za OC z Mini Assistance :shocked:

Opublikowano

Amerykańska ubezpieczalnia to i amerykańska cena heheheh

Opublikowano

Mnie 1800 zł oc ac i asisstance

Opublikowano

tez wykupilem polise u nich OC na rok 354 bez NW z NW 404 ;)

Opublikowano

ciekawe jak z wypłatami po wypadku lub kradzieży ??

:mysli:

Opublikowano

ciekawe jak z wypłatami po wypadku lub kradzieży ??

:mysli:

pewnie tak jak wszędzie, czyli problem za problemem.
Opublikowano

w PZU nie narzekam, ale może dlatego że mam znajomego :mysli:

????

Opublikowano

w PZU nie narzekam, ale może dlatego że mam znajomego :mysli:

na forum ludki nie jednokrotnie opisywali swoje przygody z wypłatą odszkodowania przez ubezpieczycieli, u nas jest jedno wielkie hamstwo, odrazu jesteś brany za jakiegoś pasera który chce wyłudzić trochę siana od "uczciwej" firmy. Twoje znajomości napewno dużo dają. :thumbup:
Opublikowano

też tak myśle

Opublikowano
  • Autor

Mnie 1800 zł oc ac i asisstance

patrzyłeś na stronie czy dzwoniłeś do nich?

Opublikowano

na stronie

Opublikowano

najlepszy jest teks Kolanka jak mówi, ze liberty direkt nie zaniza odszkodowań- taa jasne a swistak siedzi i zawija w te sreberka

Opublikowano

Ja wlasnie policzylem tak na wyrost gdybym kupil A6 z 2000 roku 1.9TDI. Wyszlo mi okolo 2400 za OC, AC Premium i Assistance Premium. Jak te same dane wklepalem do Benefii gdzie mam od nowosci ubezpieczonego fiacika to mi wyszlo 4500. Niezla roznica. Jesli kupie audice to chyba polece do liberty po szczegoly.

Wogole od paru dni mam kryzys jesli chodzi o audi, nie wiem czy mam ochote wysrywac kupe kasy na utrzymanie samochodu. Za 2-3 tysiace zlotych w skali roku mozna naprawde kupic sobie cos fajnego, zainwestowac w cos ciekawszego. Juz nie wspomne o serwisowaniu auta... :(

Opublikowano

Witam.

Dzisiaj rozmawiałem z konsultantką z Liberty i wyliczyła mi 3340zł za pakiet AC+OC+NW+Assistance (najdroższ opcja)

Moje zniżki to OC - 40%, AC 0%.

Myślę że nie jest tak źle.

Pozdrawiam

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano

czy ktoś z forumowiczów jest wogóle ubezpieczony w Liberty? bo stawka jest dla mnie interesująca, ale nie wiem jak ma sie brak przedstawicielstwa w moim rejonie do całej sprawy? czy ubezpieczenie przez neta czy telefon nie jest problematyczne? i jak sie ma sprawa gdy faktycznie przydaży sie jakis wypadek? bo jak wszystko jest ok, to pewnie nikomu brak biura w okolicy nie robi różnicy, ale co jeśli?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.