Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Podgrzewane lusterka


Cuber

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie moze juz był ten temat ale nie mogę go znalesc,

Mam pytanie bo z tego co wiem u mnie nie ma podgrzewanych lusterek ale kabelki z instalacją są. Więc zakupiłem lusterka ORI grzane podłączyłem i teraz moje pytanie jak to sprawdzić czy działają maty grzewcze ? Coś poczytałem na temat funkcji termistora, pisał o tym pre.pl ze działają wtedy jak jest niska temperatura ale czy jest inna możliwosc ich sprawdzenia ? Czy czekac do wieczora jak sie zaszronią ? :P

Jeślii temat juz był to wrzućcie ten do kosza....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak właczysz ogrzewanie tylnej szyby to powinny dziąłac

PS powaznie są kabelki ??? bo ja tez nie mam podgrzewanych a bym bardzo chciał [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:27 _________________________________________________polej wodą niech zostana klopelki i włącz i zobacz czy wyschną

albo jezykiem dotknij :P jak beda ciepłe to poczujesz :P [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:29 _________________________________________________aha

PS kupiłes same wkłady podgrzewane ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak właczysz ogrzewanie tylnej szyby to powinny dziąłac

PS powaznie są kabelki ??? bo ja tez nie mam podgrzewanych a bym bardzo chciał [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:27 _________________________________________________polej wodą niech zostana klopelki i włącz i zobacz czy wyschną

albo jezykiem dotknij :P jak beda ciepłe to poczujesz :P [br]Dopisany: 23 Listopad 2007, 12:29 _________________________________________________aha

PS kupiłes same wkłady podgrzewane ??

no własnie nie tak dokońca bo poczytałem o tym co pisał pre.pl że jest coś takiego ze sie załacza wtedy jak jest niska temepratura.

To ze przy tylnich szybach sie mają grzac to wiem heheh

tak miałem kabelki wyprowadzone , sprawdzałem je voltomierzem czy jakims tam ustrojstwem i nic nie pokzywało żadnego napiecia.... wiec stad moje pytanie jak to sprawdzić czy działa, moze trzeba odblokowac ta funkcje Vagiem.... czekam na jakieś rady co i jak.

Tak kupiłem ori grzane wkłady za 200 zeta kpl w ASO podobno kosztują niecałe 300 zeta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam grzane i jak tylko sa troche wilgotne, to po wlaczeniu ogrzewania delikatnie paruja i dosc szybko i widocznie schna. Tak wiec organoleptycznie jest to do sprawdzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie i juz po problemie:

Sprawdziłem oragnoleptycznie hehe i działają!!!! wystraczyło je dotchnać i były cieplutkie :>

czemu tego odrazu nie zrobiłem? chyba zasugerowałem sie tym ze miernikiem kabelki nie wykazywały napięcia....

Wiec kto nie ma grznaych lusterek w B6 niech sobie sprawdzi czy w lusterkach ma instalacje, jesli jest to pewnie tak jak u mnie wystarczy wymienić wkłady na grzane i po kłopocie moze sie cieszym grzanymi lusterkami :thumbup:

jednak Audi jest kochaną marką nie komplikuje życia.... no moze nie we wszystkim no ale :oklaski:

Temat można zamknąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja tez mam kablem własnie byłem i sprawdziąłem :P

więc nie pozostaje mi nic innego jak kupic grzane wkłady ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...