Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Żarówka od kontrolki świecy żarowej (ta obok obrotomierza) - jaka?


freon

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie moi drodzy.

Czy wiecie jaka to żarówa? Chodzi o specyfikację (Napięcie, Moc) oraz może wskazówkę, gdzie można taką najlepiej kupić... dziś wymieniałem inną nie palącą się żarówkę podświetlającą zegary... a przy okazji uszkodziłem tę od świecy żarowej. Wszystko jest OK, pali się, jednak urwałem takie wystające bolce co je trzymają (chciałem ją wyciągnąć, a uprzednio nie przekręciłem).

Byłbym wdzięczny.

Szukałem na Forum ale nic o tym nie znalazłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe żarówki do podświetlenia zegarów w oprawkach o mocy 1.2W (wg książki Audi A4 sam naprawiam, strona 303).

Kupisz w sklepie motoryzacyjnym, którey ma w asortymencie również żarówki (raczej bez problemów, koszt około 1.5PLN/szt) lub od biedy w ASo ale tam drogo może być.

Najlepiej wyjmij starą żarówkę i idź z nią do sklepu, jeżeli nie masz takiej możliwości, na pewno poznasz charakterystyczny kształt oprawki.

Zwróć uwagę jedynie na to, czy do oprawki w zegarach nie dochodzą dwa kabelki, jeżel idochodzą musisz pamietać o oprawce posiadającej wyprowadzenia styków "na zewnatrz", oprawka taka jest troche dłuższa i ma na końcu dwie blaszki do których możesz wlutować kabelki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...