Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Spalony fotel


oliwia

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam problem z podgrzewanym foelem kubelkowym w a4 b6 . Zaczal mocno grzac w lewym boku siedziska aż w końcu wypalilo mi dośc sporą dziure.Mam pytanie czy da się to naprawic .Zajrzalem w to miejsce i zauważylem przerwany drucik po zwarciu tych przewodów i wlaczeniu podgrzewania momentalnie robią się czerwone, ale tylko w miejscu w którym je zwieram .Co może byc przyczyną , z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze nastapilo uszkodzenie mechaniczne , przerwany przewod w macie :confused4: nowa mata to koszt chyba 380 PLN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam przerwany przewód ale wcześniej wypaliło mi dziurę, a jak złacze dwa zerwane przewody to momentalnie robią się czerwone.Mam obawę czy po założeniu nowej maty historia sie powtórzy.czy wystarczy wymienic mate. :embarrassed:[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:22_________________________________________________koledzy czy ktoś pomoże jak już wcześniej pisałem mam spaloną matę w fotelu . Wypaliło mi dziurę , przewód jest przerwany a jak złącze ten przewód to chwilę i jest czerwony .Mam pytanie dlaczego w tym miejscu tak mocno grzeje i czy idzie to jakoś naprawic. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za link ,zakupiłem już nowy fotel oczywiście używany bo za mate w serwisie wołali 400 zl . Mam pytanie czy ktoś wie jak sprawdzic przełącznik ,regulator podgrzewania foteli czy nie podaje zbyt dużego napiecia , bo się boje czy znowu nie wypali mi dziury. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...