oliwia

O oliwia

Osiągnięcia oliwia

Reputacja

1. Dzieki za link ,zakupiłem już nowy fotel oczywiście używany bo za mate w serwisie wołali 400 zl . Mam pytanie czy ktoś wie jak sprawdzic przełącznik ,regulator podgrzewania foteli czy nie podaje zbyt dużego napiecia , bo się boje czy znowu nie wypali mi dziury.
  2. Mam przerwany przewód ale wcześniej wypaliło mi dziurę, a jak złacze dwa zerwane przewody to momentalnie robią się czerwone.Mam obawę czy po założeniu nowej maty historia sie powtórzy.czy wystarczy wymienic mate. [br]Dopisany: 11 Luty 2011, 20:22_________________________________________________koledzy czy ktoś pomoże jak już wcześniej pisałem mam spaloną matę w fotelu . Wypaliło mi dziurę , przewód jest przerwany a jak złącze ten przewód to chwilę i jest czerwony .Mam pytanie dlaczego w tym miejscu tak mocno grzeje i czy idzie to jakoś naprawic.
  3. Ale nie wiem dlaczego tak pali i czy jak zalozę nową mate nie powtórzy się to samo. Może jakiś czujnik powoduje że mata w jednym miejscu się przegrzewa.
  4. Witam mam problem z podgrzewanym foelem kubelkowym w a4 b6 . Zaczal mocno grzac w lewym boku siedziska aż w końcu wypalilo mi dośc sporą dziure.Mam pytanie czy da się to naprawic .Zajrzalem w to miejsce i zauważylem przerwany drucik po zwarciu tych przewodów i wlaczeniu podgrzewania momentalnie robią się czerwone, ale tylko w miejscu w którym je zwieram .Co może byc przyczyną , z góry dzięki.
  5. Dzieki za info ,odpisuje dopiero teraz bo nie bylo mnie w domu.Mam pytanie czy wiesz jak były podłączone te radia po 22 tygodniu 2004.Powiedz czy jezeli licznik jest zaadaptowany bez radia to można to zmienic vagiem tak żeby chodiło jak należy.
  6. czyli muszę się podpiąc pod vaga?.nie działa jeszcze funkcja załanczania ze stacyjki.[br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 20:10_________________________________________________Proton dużo już pomogłeś ale odpowiedz mi czy włanczanie radia z stacyjki ma związek z tym że licznik nie widzi radia.
  7. Dziekuje za odpowiedz jutro spróbuje to podłączyc [br]Dopisany: 03 Styczeń 2010, 00:29_________________________________________________dzisiaj podłączyłem działa podświetlenie radia , nie działa po przekręceniu kluczyka za każdym razem musze załanczac radio ręcznie.podłączyłem według twojego schematu kable can w 7 i 12 pin w kostce iso .musze dodac że moje audi jest z czerwca 2004.nie wyswietla rds.proszę jeszcze o jakąś potpowiedż .dzięki
  8. mam problem z radiem chorus w mojej a4 b6 2004 .Poprzedni wlasciciel odcial kable z kostki iso i teraz nie dziala mi podswietlenie radia, nie wlacza sie i nie wyłancza po przekreceniu stacyjki,brak info miedzy zegarami.Moja prosba to zdjecie kostek iso wraz z przewodami , lub opis jaki kolor kabla pod ktory pin z gory dzieki.TOM.
  9. wielkopolska leszno witam klubowiczow posiadam audi a4 b6 1.9/130ps