Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Pęcherzyki powietrza w przewodzie paliwowym.


krecik_20

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!

Tak jak w temacie... mam problem z tymi pęcherzykami powietrza które pojawiają się w przezroczystym wężyku przy pompie.

Filtr mam nowy (mann) opaski nowe ( obejmy) Podgrzewacz paliwa nowy. Pompa wtryskowa Nowa. Auto zapala normalnie i jeździ normalnie.

Jednak nie pokojom mnie te pęcherzyki powietrza które pojawiają ie dopiero wtedy gdy pobujam trochę samochodem, lub gdy zacznę poruszać gwałtownie filtr paliwa.

Na biegu jałowym jaki i po przegazowaniu auta te pęcherze ie nie pojawiają( oczywiście jak nie ruszam buda i nie dotykam filtra). Podejrzewam ze jak jadę autem to te pęcherze się będą pojawiać, a niechcialbym znowu wymieniać pompy javascript:void(0); Niemam pojęcia gdzie jest nieszczelność. Na starej pompie zrobiłem mały eksperyment i ominołem całkowicie filtr paliwa , no i wtedy pęcherze sie nie pojawiały. Wiec najprawdopodobniej coś z filtrem jest nie tak. Moze ktoś doradzi co mam zrobić zeby te pęcherze w jakimś stopniu zlikwidować?? Dodam jeszcze ze zbiornik paliwa mam prawie zawsze pełny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

sprawdz filtr, najlepiej wymień, sprawdz szczelność przewodów, i o-ringu pod zaworkiem zwrotnym,

w najgorszym wypadku pompka spietrzająca w baku za mało daje, ???? ale to rzadkość,

a może gdzieś jest wężyk troche przetarty??? i mało to widac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc

sprawdz filtr, najlepiej wymień, sprawdz szczelność przewodów, i o-ringu pod zaworkiem zwrotnym,

w najgorszym wypadku pompka spietrzająca w baku za mało daje, ???? ale to rzadkość,

a może gdzieś jest wężyk troche przetarty??? i mało to widac

Pompka w baku to raczej nie , bo tak ja pisalem zbiornik mam prawie pełny ( rzadko kiedy zchodze ponizej polowy zbiornika)wiec pompka nie pracuje wtedy.

O ring na filtrze tez już był wymieniany na większy, mniejszy itp , tez nie pomogło.

Jutro spróbuje wymienić filtr na inny i wymienię kawałek węża ( tego za filtrem co idzie do wężyka przezroczystego) bo ma juz swoje lata i moze zeczywiscie gdzies jest pęknięty i tego nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...