Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Wibracje i buczenie silnika


LUMI

Rekomendowane odpowiedzi

:no: wkurzają mnie a nawet bardziej niż wkurzają wibracje i buczenie silnika AVB w przedziale obrotów 1800-2000. Przenosi się to na całe wnętrze.Przy dłuższym dystansie jest bardzo męczące. I tak dwumasowe nowe, poduszki pod silnikiem nowe, poducha skrzyni nowa.Auto ma przejechane 217 tyś.i od jakiś 20 tyś pojawił się problem. Wskazania serwisowe komputera ok. Mój mechanik zielenieje coraz bardziej jak mnie widzi. Dajcie cynk co z tym fantem można poradzić.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wymień plecionkę( łącznik elastyczny przed katem), ale na oryginalną, bo te zwykłe nic nie dadzą, i musi Ci ktoś dobrze wspawać. To buczenie jest na 100% tym spowodowane i co za tym idzie drżenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj znac jak zrobisz plecione . Bo mam podobny problem , mechanicy nie wiedzą co i jak . Jeden mówi ze dwumas , drugi ze poduchy silnika.Mam zamiar wymienic poduchy na ori . A pleciona kosztuje 75zł no i robota min 100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam podobny problem , potrzebuje potwierdzenia czy wymiana kata czy też samej plecionki na pewno pomorze i czy to tylko to powoduje to buczenie i drżenie w przedziale 1800-2000 obrotów . Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje potwierdzenia czy wymiana kata czy też samej plecionki na pewno pomorze i czy to tylko to powoduje to buczenie i drżenie w przedziale 1800-2000 obrotów

Na pewno to Kopernik nie żyje ;) aczkolwiek ktoś go widział w Toruniu ostatnio :gwizdanie:

Kolego jak nie zmienisz to się nie przekonasz. Tak jak w temacie o Niepokojącym dźwięku, ilu userów tyle opinii tylko nie ma skąd $$$ brać żeby wszystko przetestować ;) Ja tam wymienię bo u mnie cieknie EGR na plecionkę i plecionka nie wygląda za dobrze.

PS. z tą plecionką na wspawanie to jechać do tłumikarza najprościej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...