Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ALZ] Nie wiem co to za kabel i gniazdo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

http://img198.imageshack.us/i/fota1wz.jpg/

http://img534.imageshack.us/i/fota2x.jpg/

http://img262.imageshack.us/i/fota3p.jpg/

Witam , otóż mam pytanie bo zajrzałem tak dzisiaj pod maske i co mnie zdziwilo, co to za gniazdko po lewej stronie zaznaczone na zdjeciach czerwonym kółkiem, i jak zdjalem pokrywe plastikowa moim oczom ukazal sie luzno lezacy sobie kabel z wtyczka, nie wiem od czego. Auto bylo juz u róznych mechaników naprawiane, miedzy innymi uszczelka pod glowica i chlodniczka oleju tak wiec caly silnik byl rozbierany. Mam zdjecie silnika jak tylko auto kupywalem i widze na nim ze od nowosci to gniazdko jest puste ale co to za kabel?? moze to cos da ale zanim odkrylem ze ten kabel tak luzno zwisa to wywalilo mi bład silnika nr 16726 czujnik polozenia wału rozrzadu - niski sygnał wejsciowy, kolezka mi szybko sprawdził vag i dlatego wiem co to za bład, ale jeszcze nie wiedzialem o tym kablu, ma to cos z tym wspolnego??

Opublikowano

to jest wtyczka czujnika położenia wału musisz ją podłączyć musisz poszukać pasujące gniazdo

Opublikowano
  • Autor

no ale własnie nie wiem gdzie ja podlaczyc bo nie moge znalezc wolnego gniazda

Opublikowano

według tolerance data czujnik indukcyjny położenia wału znajduje się na wysokości bagnetu (gdzieś między 2 a 3 cylindrem kolektora dolotowego) musisz tam poszukać

Opublikowano
  • Autor

jest tez taki myk ze to nie jest orginalny silnik od tej audiczki, orginalny miala zatarty i wkladany miala od chyba golfa IV gdzie ten czujnik móglby byc w innym miejscu a ze do tej pory ten blad nie wyskakiwal a kabel byl odlaczony to jest opcja ze oszukali ecu??

Opublikowano

jakbyś znał oznaczenie silnika to bylo by łatwiej coś doradzić,jak to jest silnik z golfa 4 to jest tam czujnik położenia wału korbowego i znajduje się przy skrzyni biegów po prawej stronie,możesz mieć problem bo vw czujnik jest montowany na skrzyni i zczytuje z koła pasowego a w audi masz zczytywany z czujnika położenia wałka rozrządu,nie jestem pewien na 100%

Opublikowano
  • Autor

wiesz bo tego bledu nigdy nie bylo, pokazal sie on mi ostatnio od tak podczas jazdy, i narazie sie zastanawiam czy ma to cos zwiazek z tym kablem

a i teraz w którym miejscu szukac na silniku kodu??

  • 1 rok później...
Opublikowano
  • Autor

zamykajac temat, ten silnik to przekladka z golfa IV, wiec znalazlem analogiczna kostke z osprzetu golfa IV, ta co w aucie obcialem, przylutowalem z golfa, podpialem pod gniazdo z lewej strony na 3 zdjeciu, efekt, auto chodzi jak powinno

gosc który przekladal silnik nie podpial tej wtyczki a jedynie zrobil jakie magiczne obejscie kompem, bo jednej z napraw ów obejscie zostalo skasowane, stad blad

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.