Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Co myślicie na temat jazdy na wodzie destylowanej, czyli wodorotlenek


marcinromanczuk

Rekomendowane odpowiedzi

...I nadodatek posiada instalacje na wode destylowana tzn. na wodorotlenek (produkcja bieząca wodorotlenku)....

Z natury jestem bardzo leniwy, więc nie chce mi się rozpisywać w Twoim wątku (w skrócie; korzystając z opracowań w sieci można przytoczyć wiele artykułów wychwalających zalety opisywanego przez Ciebie rozwiązania jak również takich, które są jego miażdżącą krytyką), ale krew mnie zalewa jak kolejny raz nazywasz produkt elektrolizy wody "wodorotlenkiem" lub "gazem wodorotlenkowym".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ciągnikach siodłowych instalowane są instalacje gazowe w celu zmniejszenia spalania ropy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tankuje tak często poniewaz posiada własna koparko ładowarke i dlatego tu przyjezdza. A jezeli chodzi o jakis filmik lub zdiecia zapytam sie czy cos takiego posiada.

Kolego a jak twoim zdaniem mozna to nazwac??? Moze jestes leprzym uczonym niz ja jezeli nie wodorotlenek to jak????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego a jak twoim zdaniem mozna to nazwac??? Moze jestes leprzym uczonym niz ja jezeli nie wodorotlenek to jak????

Drugi raz zmuszam się do czegoś czego mi się nie chce robić, mam nadzieję, że tego nie odchoruję :naughty:. Mamy XXI wiek, wiedza jest na wyciągnięcie ręki. Google zwraca odpowiedzi na zapytania w ułamku sekundy, a Ty zadajesz pytania o wodorotlenek? Zresztą, gdybyś użył Google przed rozpoczęciem tego tematu, szybko trafiłbyś na wątek na bardziej kompetentnym w tym temacie forum http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic831527-0.html.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Montaż instalacji HHO Audi A4 Avant 1.9 TDI Assembly i nie ma się co śmiać bo już kiedyś widziałem jak jakiś profesor zdobił merca na wodę i jeździ.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...