Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] climatronic KODOWANIE


Gość kaliszak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kaliszak

Mam prośbę do was, ponieważ wolę się posilić waszą wiedzą odnośnie kodowania. Wiem o tym ze było wcześniej wałkowane lecz wolę się upewnić. Autko to audi a4 b5 rocznik 99" z silnikiem APT 1,8 125PS benzyna z kierownicą po prawej stronie wersja ang. Ostatnio mam problem z klimą gdyż cały czas wieje ciepłe powietrze na przednią szybę i nijak nie można było tego ustawić więc zabrałem się za naprawę tego naprawiłem jeden silniczek a raczej jego kółko i chciałem zrobić nastawy podstawowe lecz przez (przyznaję) głupotę przestawiłem kodowanie na 00041 a raczej takie nie powinno być:( czy ktoś z was może mi pomóc? aha dałem wcześniej to trochę wyżej w dział "Kodowanie sterowników w Audi A4 (B5 - 1995-2001)" lecz tam nikt nie kwapił zbytnio do podpowiedzi:) Z góry bardzo serdecznie dziękuję za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest 00040,Jak to jest europejska benzyna to ma być 00040.

00041 jest dla anglików.

Test, adaptacja basic settings(04),blok 001 - zaczekaj aż wszystkie wartości zejdą do zera i zrób [Adaptację -10]

Chanel 00 [Test] > [save] - (czyli przywróć ustawienia fabryczne) ,do testu tylko zapłon na zgaszonym silniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...