Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Problem z elektryką szyb


Gość motylek80

Rekomendowane odpowiedzi

Gość motylek80

Witam...mam problem a mianowicie nie działa mi przednia szyba od strony kierowcy a od strony pasażera otworze tylko przełącznikiem od strony kierowcy...dziwne, moze ktos podpowie gdzie szukac przyczyny, byłam u elektryka...twierdzi ze to sterownik, który znajduje się w drzwiach, silniczek działa....czy to możliwe, ze sterownik nie działa a szyba od strony pasażera jest sprawna (wprawdzie tak jak pisałam pasażer nie opuści i nie podniesie szyby tylko kierowca)...proszę o podpowiedz....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo o tym na forum wiele razy poruszany problem :cool1: wystarczy poszukac :)

P.S. Sprawdz wiazki przewodow miedzy silniczkiem a slupkiem przednim w drzwiach , gdzies zalamaly sie przewody i stad problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązki przewodów były sprawdzone Panie ,,pomocny", jetem tu nowicjuszem i jeszcze nie orientuje się gdzie szukać info na podany temat...

a elektryk wogole podpinal kompa :cool1: jakies bledy sa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiązki przewodów były sprawdzone Panie ,,pomocny", jetem tu nowicjuszem i jeszcze nie orientuje się gdzie szukać info na podany temat...

Panie "nowicjusz" - to, że ktoś jest nowy nie zwalnia go od tego, żeby jednak trochę poszukać.

My jesteśmy tutaj trochę dłużej i też czasem odbija nam się od w kółko wałkowanych tematów.

Mimo tego tematu na dobry początek nie usunę. :hi:

Koniec :ot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...