Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wkłady FOTOCHROM do lusterek


boberek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanko

Kupiłem wczoraj wkłady fotochrom do zewnętrznych lusterek bo były tanio i podgrzewane

chodziło mi ogółnie o podgrzewanie ale są takie i juz

teraz moje pytanie do wkładu jest kostka zeby ją podłaczyc zeby lusterko sie sciemniało

i teraz moje pytanie jak to zorbić skoro ni emam kostki w kusterku

czy musze w takim razie miec sciemniane lusterko wsteczne zeby to działało ??

nie przeszkadza mi to ze sie nie sciemniaja tylko pytam

jesli ktos ma kostki i chcie sie zamienić bo nie ma fotochromów a ma podgrzewane wkłady to sie chetnie zamienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy Ci cos to pomoze, ale kiedys kupilem lusterka od S4, chromy powadrowaly na moja :a4fan: a cala reszta spoczywa sobie w pokoju :kox: . Zdaje sie, ze te lustra mialy wlasnie auto sciemnianie, czerwone wtyczki sa na 100% od grzania, a czarna... hmm moze sluzyc tylko do jednego :naughty: Zreszta jak pojawi sie ktos z ETKA to zagadka sie rozwikla. Zobacz jak wyglada u ciebie ta zolta wtyczka. I obawiam sie, ze beda kombinacje typu: sciemnianie zewnetrznych luster wspolpracujace z jakac tam wersja (a jest kilka rodzajow :kwasny:) wewnetznego lustra autosciem. --> brak czujnikow i instalacji --> :bicz3: zbita.

mg7942qo1.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do sciemniania musisz miec czujniki swiatla - w lusterku fotochromatycznym wewnetrznym wlasnie takie sa (dwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Flyer, takie lusterko:

mg7946go4.jpg

Ma czujniki swiatla z przodu i z tylu. Z tego co pamietam no numer etki:8E0857511

Czy to lusterko bedzie sterowalo tymi zewnetrznymi z S4? :drool: :drool: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja nie mam :) i ściemniania nie bedzie :)

moze chce sie ktos podmienić :) bedzie miał koleny bajer :)

bo ja chce tylko podgrzewanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diego, te lusterka sa rozne, na razie widzialem w typy :) - takie jak z Twojego zdjecia i takie jak u mnie, ktore ma wylacznie czujniki, zadnych przyciskow :) Jak jest ze sterowaniem i podlaczeniem tego zeby dzialalo - nie mam zielonego pojecia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...