Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Problemy z odpalaniem, delikatnie falująca wskazówka obrotów.


ponty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Ostatnio mam duże problemy z rozruchem autka. Przy minusowych temperaturach muszę trochę pokręcić rozrusznikiem i to nie zawsze daje efekt jakim jest odpalenie. Dodam, że zauważyłem na biegu jałowym delikatne wahania wskazówki obrotów. Zamieszczam film z yt, u mnie wygląda tak samo lecz z mniejszą amplitudą (mniejsze ruchy praktycznie nie zauważalne), budą tak nie szarpie, nie słychać znacznej różnicy akustycznej pracy silnika wynikającej z spadku obrotów jak to pewnie jest na tym filmiku. Z tego co chyba mi wiadomo to wina pompowtryskiwaczy albo uszczelka pd. Tylko ciekawi mnie czy kompletu czy może tylko jednego. Może to tylko świece? Już po rozgrzaniu silnika pali normalnie. Wiem, że bez Vaga nici pewnie, ale nie mam dostępu. Wiecie gdzie ew w Białymstoku dobrze i w miarę tanio zregenerują mi pompki? Pozdrawiam i czekam na wszelakie sugestie.

[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 19:24_________________________________________________Nikt nie miał takiego przypadku? :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Luty 2011, 21:58_________________________________________________Przepraszam, że zapytam, ale czy jest ktoś z Białegostoku, albo jego okolic ma może VAGa? :notworthy:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...