Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Luz na kierownicy, kierownica nie wraca.


bartu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niepokoi mnie luz na kierownicy 5mm na postoju oraz podczas jazdy, z tym ze podczas jazdy jest bardziej odczuwalny i musze caly czas kontrowac. A mało tego podczas wchodzenia w zakręty kierownica nie odbija tylko zostaje w miejscu :kwasny: Byłem na diagnostyce i jedyne czego się dopatrzyli to rozerwana poduszka pod skrzynią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, niepokoi mnie luz na kierownicy 5mm na postoju oraz podczas jazdy, z tym ze podczas jazdy jest bardziej odczuwalny i musze caly czas kontrowac. A mało tego podczas wchodzenia w zakręty kierownica nie odbija tylko zostaje w miejscu :kwasny: Byłem na diagnostyce i jedyne czego się dopatrzyli to rozerwana poduszka pod skrzynią.

:hi:

Pewnie maglownica do roboty. :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, mam nadzieje ze można z tym jeździć bo zaranie tego nie zamierzam robić...

Ale jak chcesz jeżdzić z tym jak Ci kiera nie wraca, przecież wywalisz w coś i będzie tylko problem. Regeneracja magla to nie takie kosmiczne pieniądze, a zroisz i masz problem z głowy. A jak jak całkiem Ci zdechnie, np na trasie gdzie nie bedziesz miał możliwości naprawy i co ... laweta i koszta wtedy Ci się zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...