Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AFN] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam proszę o analizę logów z tego co widzę to turbinka pompuje na maxa, tylko dziwi mnie jedna rzecz turbina nie wpada w tryb awaryjny tylko zawsze za pierwszym razem lekko przymula powyżej 3000 tyś obrotów a póżniej jest już ok.Katalizatora nie mam wydłubałem,kąt wtrysku ok autko pali od strzała, przepływka też jest ok.Jeśli macie jeszcze koledzy jakieś podpowiedzi oto logi

Logi statyczne

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36571.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36573.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36575.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36576.html

Grupy: 007 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36577.html

Grupy: 013 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36578.html

Grupy: 023 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36588.html

Logi BS

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36579.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36580.html

Grupy: 004 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36581.html

Grupy 11 w bs mój ecu nie obsługuje

Logi dynamiczne

Grupy: 000 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36582.html

Grupy: 001 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36584.html

Grupy: 003 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36585.html

Grupy: 008 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36586.html

Grupy: 010 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36589.html

Grupy: 011 - http://vaglog.rtnet.pl/goldi-76_36587.html

Błędy standardowe 575 i 519

Jeśli będzie trzeba wyjąć turbinę to będę miał problem bo nigdy nie była wyjmowana i śruby są tak pordzewiałe żę klucz sie obraca czekam na jeszcze jakieś podpowiedzi dzięki :good:

Opublikowano

dawka paliwa duża, nie dymi za bardzo? ile pali furka?

nie ma sensu ciągnąc powyżej 4200obr szkoda fury

innej rady niema, trzeba wyjąć turbo i wyczyścić, kup trzpienie i śruby miedziane na wszelki wypadek jak po zrywasz te przy turbo, może spiłuj łepek i mniejszym kluczem albo porządnym hydraulicznym, a dzień przed zacznij psikanie wd40 lub czymś tego typu

zanim co kol wiek zrobisz zrób loga dynamicznego 011 ze zdjętym wężykiem z gruszki :)

Opublikowano
  • Autor

autko pali w normie około 900 km do zapalenia sie rezerwy latem i dymi jak da sie w palnik normalnie śmigając nie dymi.Także zostaje poczekać na cieplejsze dni i turbinkę na stół dzięki :hi:

Opublikowano

najpierw log 011 ze zdjętym wężykiem z gruchy :kox:

do czasu nie zrobienia porządku z turbina nie przekraczaj 2000obr, radze za długo z tym nie zwlekać..bo turbo i G71 w tej chwili bardzo dostają po tyłku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.