Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] moje a4


rzeźnik.

Rekomendowane odpowiedzi

a4005by5.th.jpg a4002yp7.th.jpg a4004ac2.th.jpg a4006en2.th.jpg a4008fe1.th.jpg a4012zm1.th.jpghttp://img102.imageshack.us/img102/7696/a4009ip6.th.jpg[/img][/url] a4015ov9.th.jpg a4009ao6.th.jpg a4012sl6.th.jpg no witam czas pokazać w końcu mój samochodzik aktualnie na felgach 15 ,wiadomo zima ,w lecie śmigamy na 17 generalnie baaaaardzo zadowolony jestem .Poprzedni właściciel a właściwie właścicielka oddała autko do salonu i poprosiła o mody silnika które zrobił tak nie lubiany tu v tech , ja jednak podstaw do narzekań nie mam no może poza tym że czasem puści czarnego bąka .Skóra to też był pomysł tej pani ,nie wiem kto robił ale jest git .quattro wiadomo fajne jest. pytajta o co chcecie .pozdro p1030533ba6.th.jpg p1030535ru2.th.jpg p1030530po2.th.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z zenatrz jak i wewnatrz piekna jak diament ale ogolnie combi stanowczo mowie nie wole avanty lub sedany ale to kwestia gustu :) samochodzik prezentuje sie swietnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepiekna. I to w srodku i na zewnatrz.. Do B6 to ja bym ladowal 18' fele a nie 17'. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm graty furki :)

Co do modów to tez mam programik z Vtechu i po małych korektach nie mam na co narzekać.

Fele zimowe widze ze takie jak Ja mam na zime heh , w lecie tez jeźdze na 17stkach. Choc myslałem o 18stkach.

zazdrosze Ci tego :quattro: Mi było zal w Niemcowni zrobić 100 km wiecej i kupić Q aż wstyd sie przynać :wallbash:

Tak jak pisła Murzynek wpadnij do Nas na spota wiecej info w spocikach krakowskich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do modów to tez mam programik z Vtechu i po małych korektach nie mam na co narzekać.

a te korekty kto robił? ,mi w v tech powiedzieli że mogą mi za drobną opłatą zrobić tak żeby nie dymił ale trochę mocy odejdzie

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 13:22 _________________________________________________a fele mam na lato identyczne jak ty tylko et jest 53 i dystanse mam :( nie wiem od czego ta fela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a fele mam na lato identyczne jak ty tylko et jest 53 i dystanse mam :( nie wiem od czego ta fela

z tego co mi sie wydaje to od A3 nowej :) tez im montowali te fele własnie z ET 53.... tak na marginesie Ja Mam ET 43 ale mimo to mam dystanse ( dużo ładniej wygląda przynajmniej dla mnie ) przyjedż na spocika....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to ta skora wyglada tak jak z fabryki wyjeta, wiec wcale nie zdziwilbym sie gdyby poprostu wsadzili jej nowe fotele, kanape + boczki na dzwiach. Szycie wyglada tak samo jak np. u mnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty?

wiem :) :gwizdanie: ale dla dobra ASO nie powiem publicznie, jak coś przyjedz na spota to CI powiem :):tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawde mowiac to ta skora wyglada tak jak z fabryki wyjeta, wiec wcale nie zdziwilbym sie gdyby poprostu wsadzili jej nowe fotele, kanape + boczki na dzwiach. Szycie wyglada tak samo jak np. u mnie :)

raczej nie fabryka parę niuansów jest ale dobrze ukrytych

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty?

wiem :) :gwizdanie: ale dla dobra ASO nie powiem publicznie, jak coś przyjedz na spota to CI powiem :):tongue4:

to na priva daj :rolleyes:nie wypaplam , być może robiła to w auto specialu bo tam też serwisowała ,strasznie jestem ciekaw jaka była ori tapicerka [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 02:39 _________________________________________________kilka drobnych modów , felgi na których kiedyś jeździł kolega malik , kupione jednak już od kogo innego , atrapa S4 , i progi S4 , zdjęcia w pierwszym poście :) uprzedzając prośby zawiasu niższego nie będzie , już mam dwie osłony silnika w strzępach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...