Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVF] moje a4

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
a4005by5.th.jpg a4002yp7.th.jpg a4004ac2.th.jpg a4006en2.th.jpg a4008fe1.th.jpg a4012zm1.th.jpghttp://img102.imageshack.us/img102/7696/a4009ip6.th.jpg[/img][/url] a4015ov9.th.jpg a4009ao6.th.jpg a4012sl6.th.jpg no witam czas pokazać w końcu mój samochodzik aktualnie na felgach 15 ,wiadomo zima ,w lecie śmigamy na 17 generalnie baaaaardzo zadowolony jestem .Poprzedni właściciel a właściwie właścicielka oddała autko do salonu i poprosiła o mody silnika które zrobił tak nie lubiany tu v tech , ja jednak podstaw do narzekań nie mam no może poza tym że czasem puści czarnego bąka .Skóra to też był pomysł tej pani ,nie wiem kto robił ale jest git .quattro wiadomo fajne jest. pytajta o co chcecie .pozdro p1030533ba6.th.jpg p1030535ru2.th.jpg p1030530po2.th.jpg
Opublikowano

z zenatrz jak i wewnatrz piekna jak diament ale ogolnie combi stanowczo mowie nie wole avanty lub sedany ale to kwestia gustu :) samochodzik prezentuje sie swietnie

Opublikowano
poprosiła o mody silnika które zrobił tak nie lubiany tu v tech

przyjedz na spota do KR potestujemy co ta Twoja niunka potrafi :)

Opublikowano

i chwala Ci za to - zapraszamy do aktywnego udzialu w temacie spotow krakowskich

sorki za male OT ;)

Opublikowano

Fajowa jasna skaja :)

Opublikowano

Samochodzik fajowy i fajna skórka :>

Opublikowano

Przepiekna. I to w srodku i na zewnatrz.. Do B6 to ja bym ladowal 18' fele a nie 17'. :)

Opublikowano
  • Autor

18 niebardzo :)żona jeździ poza tym trzeba by było obniżyć a na razie mam dość niskich i twardych :rolleyes:

Opublikowano

tylko 18. nie jest az tak zle z polskimi drogami a autko wyglada o wiele lepiej

Opublikowano
  • Autor

hmmm no tak ale ja już mam 17 :)gdybym sam jeździł była by gleba i 18

Opublikowano

Hm graty furki :)

Co do modów to tez mam programik z Vtechu i po małych korektach nie mam na co narzekać.

Fele zimowe widze ze takie jak Ja mam na zime heh , w lecie tez jeźdze na 17stkach. Choc myslałem o 18stkach.

zazdrosze Ci tego :quattro: Mi było zal w Niemcowni zrobić 100 km wiecej i kupić Q aż wstyd sie przynać :wallbash:

Tak jak pisła Murzynek wpadnij do Nas na spota wiecej info w spocikach krakowskich.

Opublikowano
  • Autor

Co do modów to tez mam programik z Vtechu i po małych korektach nie mam na co narzekać.

a te korekty kto robił? ,mi w v tech powiedzieli że mogą mi za drobną opłatą zrobić tak żeby nie dymił ale trochę mocy odejdzie

[br]Dopisany: 04 Grudzień 2007, 13:22 _________________________________________________a fele mam na lato identyczne jak ty tylko et jest 53 i dystanse mam :( nie wiem od czego ta fela

Opublikowano

no wkoncu :) piekna furka

Opublikowano

a fele mam na lato identyczne jak ty tylko et jest 53 i dystanse mam :( nie wiem od czego ta fela

z tego co mi sie wydaje to od A3 nowej :) tez im montowali te fele własnie z ET 53.... tak na marginesie Ja Mam ET 43 ale mimo to mam dystanse ( dużo ładniej wygląda przynajmniej dla mnie ) przyjedż na spocika....

Opublikowano

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

Opublikowano
  • Autor

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty?
Opublikowano

Prawde mowiac to ta skora wyglada tak jak z fabryki wyjeta, wiec wcale nie zdziwilbym sie gdyby poprostu wsadzili jej nowe fotele, kanape + boczki na dzwiach. Szycie wyglada tak samo jak np. u mnie :)

Opublikowano

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty?

wiem :) :gwizdanie: ale dla dobra ASO nie powiem publicznie, jak coś przyjedz na spota to CI powiem :):tongue4:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Prawde mowiac to ta skora wyglada tak jak z fabryki wyjeta, wiec wcale nie zdziwilbym sie gdyby poprostu wsadzili jej nowe fotele, kanape + boczki na dzwiach. Szycie wyglada tak samo jak np. u mnie :)

raczej nie fabryka parę niuansów jest ale dobrze ukrytych

Jeszcze jakies dokładeczki do zderzaków i miód malina, a skóra naprawde profi robota(przynajmniej na zdjeciach ;) )

oddała kobieta do salonu i jej zrobili ,ciekawy jestem ile kosztowała .może ktoś wie gdzie bełt. oddaje auta do takiej roboty?

wiem :) :gwizdanie: ale dla dobra ASO nie powiem publicznie, jak coś przyjedz na spota to CI powiem :):tongue4:

to na priva daj :rolleyes:nie wypaplam , być może robiła to w auto specialu bo tam też serwisowała ,strasznie jestem ciekaw jaka była ori tapicerka [br]Dopisany: 05 Grudzień 2007, 02:39 _________________________________________________kilka drobnych modów , felgi na których kiedyś jeździł kolega malik , kupione jednak już od kogo innego , atrapa S4 , i progi S4 , zdjęcia w pierwszym poście :) uprzedzając prośby zawiasu niższego nie będzie , już mam dwie osłony silnika w strzępach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.