Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] problem z 4 biegiem w automacie


rafal78s

Rekomendowane odpowiedzi

mam ''mały''(mam nadzieję ) problem z moją skrzynią automatyczną.A mianowicie przy włączeniu R z P czuć szarpnięcie. Jeszcze jeden problem to zmiana z 3 na 4 podczas jazdy na D. Objawy to-podzczas jazdy około 90km/h gdy wciskam pedał gazu to silnik kręci ponad 4tyś a samochód nie przyspiesza tylko słuchać wycie silnika.przebieg to 241000 tyś,olej wymieniłem jakieś 20tyś temu zakupiony w VW.Byłem przy wymianie i weszło mi 3 litry.Po podłączeni do kompa wyskakuje błąd 638-błąd elektryczne połączenia silnik skrzynia biegów.Jeden elektronik sprawdził mi i mówi że jest dobrze a dzisiaj byłem w warsztacie gdzie robią automaty i po jeżdzie stwierdził że nie ma biegu 3H.koszt naprawy to około 2 klocki plus minus.Czekam jeszcze na kolesia który pracuje vw (będzie w czwartek wieczorem) może on coć pomoże a może wy mi coś doradzicie.SILNIK AFN 110 PS SKRZYNIA N4A/QL.Problemy te mam od około miesiąca.POZDROWIENIA DLA FANÓW CZTERECH PIERŚCIENI :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam jeszcze jedno pytanko. Wymienić tylko tarczki czy inne części ze środka żeby był spokój na jakiś czas. Jeżdżę nią do pracy w Danii to raczej biję kilometry na autostradach(w dwa lata nakręciłem 70 tyś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na Twoim miejscu pojechał do dobrego zakłądu polecanego (zajrzyj na automat.pl) i niech zrobią TOBIE wszytko.. bo jak siądzie TOBIE ten autoamt za granicą to zapłacisz ze 3 razy więcej.. jak robisz tyle tysięcy to ja bym się nie zastanawiał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...